Web hacke girmeye karar verdim

16 Ağu 2015
157
0
Selam arkadaşlar, bu işlerden az çok anlardım eskiden dorkla sitedeki açığı bul sql veya xss işte ve bunları kullanarak indexi bas olay bu galiba tam bu olmasada özetliyim dedim, size soracağım soru arkadaşlar

elimde dork ilen siteden açık tariyan bir program var sağlam bişey ve havij veya acutenix + admin panel bulucu bu programlarla fazla web hacking bilgisi olunmadan bile iş yapılırmı?

16 Ağu 2015
157
0
konu yerinin yanlış olduğunu fark ettim kardeşim k.b uyanık moderator varsa bi zahmet ilgilenirse sevinirim peki soruya gelirsek olay nedir? hem beni hemde benden sonraki konuya göz attıcak olan arkadaşları bilgilendirebilirmisin kardeşim?

idris441

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
400
0
Unknown
internet web hack diye brute force kullanıyorlar önemli olan dili kavramaktır sizin yaptıgınızda bir nevi hack ama deneme yanılma yolu emek yok amaç yok diye düşünüyorm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.