Web Hacking Tablo ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loadinq19

Üye
3 Eyl 2010
237
0
29
Web Hack'e Başladım Ve Şunuda Çözersem Siteyi Hackliyeceğim :)
Bu Tablo İsimlerinden Hangisi Admin,Pass Bulundurur ?

ceRequests,
courses,
demo
,faculty,
general,
leads,
lo-ca-ti-ons,
media,
msds_category,
msds_do-cu-ment,
news,subscribers,
universitycategories,
universitydates,
universityevents,
universitygroups,
universitylinks,
universitymodules,
universityusers,
universityusers_to_categories,
universityusers_to_g

Teşekkürler...

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
msds_category,
msds_do-cu-ment,

bu dizinleri bir dene kardeşim ama yinede işini şansa bırakmamak için tüm dizinleri kontrol et..

walla kardes, ben bu isde biraz acemiyim, ama tablolarin Turkce anlamlarini sana acikliyim:
- ceIstekler
- kurslar
- ,fakülte,
- genel
- lead in cok anlami vardir; yol göstermek, gecmek, yol acmak, basta gitmek, kursun, bas rol, ipucu gibi anlamlara gelir. ve lead i cogunluk halinde yazinca arkasina bi s koyuyon. bu demek oluyorki yukarida saydiklarim cogunluk halinde cevirilecek, örnek: yol göstermek - yol gösterenler, basta gitmek - basta gidenler veya bas rol - bas roldekiler. bide leads i hangi cümlede kullandiginda kelimenin anlamini degistiriyor.
- lo-ca-ti-ons kelimyeyi birlestirince ********s oluyor yani turkcesi: yerler, mekanlar gibi anlamlari var.
- media
- msds un neyin kisaltilmisi oldugunu bilmiyorum ama aklima gelen sey su MS-DOS, category kategori demektir
- -********s demek belge demektir
- news yenilikler veya haberler demektir, subscribers de aboneler demektir.
- universite katagorileri
- universite tarihleri
- universite - eventinde cok anlami var; olay, durum, hadise, vaka, Yarisma, sonuc veya akibet gibi anlamlara gelir
- universite guruplari
- universite linkleri
- universite - modules in anlamlari modülü veya esas kisimi
- universite kullanicilari, veya -uyeleride anlaminada gelir
- universite kullanicilari kategorisi veya universite kullanicilari kategorisine
- universite kullanicilari - g groups icin yazilmis ola bilir, ozaman su anlama gele bilir universite kullanicilari guruplarina

walla bana sorarsan sunlaran birinde ola bilir; ,faculty, General, msds category veya universityusers de olabilir... tabi ben bir uzman degilim, görüsum boyle. THT den nasil bir cevap gelir bilmiyorum, ama onlardan gelecek cevapp benimkinden daha iyi ve sana nerede bula bilecegin hakkinda olabileceginide dusunuyorum.
buarada kardes, herhalde hack yapacagin bir site bi universiteye ait, en azindan öyle gözüküyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.