Web Site Hacklemeden Önce Yapmanız gereken !

ZoDiac58

Üye
9 Tem 2011
88
0
Evet arkadaslar Lütfen dikkatle dinliyelim Site hacklerken ip nizi gizleyin Gizlemezseniz İp üzerinden adresinizi bulurlar bazıları diyor benimki değisken ip sabit değil yani istediği kadar bulsunlar ip bulamazlar beni derseniz :) Yanlıs bir düsünce olur İp niz ttnet üzerinde hep aynı adres gösterir Türk telekomun verdiği ip oluyor yanii :) onun için ip gizleme programı indirelim ben size vercem bunları deneyin bir.

Hotspot Shield : bunda reklam hep oluyor tavsiye etmiyom ama ip nizi kesin gizliyor.

Hotspot Shield ndir - Download > Gezginler

Auto hide : Buda kesin gizliyor güzel bir ip gizleme programı
Auto Hide IP 5.1.9.6.rar (5,93 MB) - uploaded.to

http://www.turkhackteam.net/bilgisa...num-hide-ip-v3-1-2-8-ip-gizleme-programi.html bunuda bn pylastım tavsiye ederim.

Bouncer

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
477
0
Evt Katılıyorum web Hacklemeden Önce Güvenlik En üst seviyede olmalı

verdeklerin az daha çok güvenlik prg kullanmaları gerekir + cafede yapmanız da daha güvenli olur camerasız cafe tercih ederim

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Öncelikle IP gizleme diye bişey yoktur kardeş.ne yaparsan yap yine de gizleyemessin IP adresini.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.