Web Site Hacklemeyi Nereden Öğrenirim?

Agalar Öncelikle Selamünaleyküm,Web site hackinge çok meraklıyım,kali linuxta temel derecede anlıyorum,öyle profesyonelce anlatan değilde profesyonel işleri mala anlatır gibi anlatan biyerler varmı udemy de olabilir bildiğiniz, ücretsiz olursa daha iyi olur.Amacım bir siteye İndex atmak, veri çekmek,sızmak vb. şeyler.Youtubeden bu karı araştırdım biraz yapmaya çalıştım ama yeterince sağlam bilgiler değil,bunlar belki size göre kolay şeyler ama ben daha yolun başlarındayım ilerlemek istiyorum,nasıl bşr yol izlemeliyim,yardım ederseniz sevinirim

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623
Merhaba @emmi27
Bu konular size yardımcı olucaktır
İYİ FORUMLAR

7as

Uzman üye
15 May 2021
1,708
8
1,163
En el universo
Agalar Öncelikle Selamünaleyküm,Web site hackinge çok meraklıyım,kali linuxta temel derecede anlıyorum,öyle profesyonelce anlatan değilde profesyonel işleri mala anlatır gibi anlatan biyerler varmı udemy de olabilir bildiğiniz, ücretsiz olursa daha iyi olur.Amacım bir siteye İndex atmak, veri çekmek,sızmak vb. şeyler.Youtubeden bu karı araştırdım biraz yapmaya çalıştım ama yeterince sağlam bilgiler değil,bunlar belki size göre kolay şeyler ama ben daha yolun başlarındayım ilerlemek istiyorum,nasıl bşr yol izlemeliyim,yardım ederseniz sevinirim
Dm gel eğitim seti vereyim

xRexieXX

Üye
3 Ara 2022
74
10
Kanka TryHackMe Beginner Çöz

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,617
7
1,199
Anıtkabir
Forumdan bir çok konu var web server zaafiyetleri bölümden bakabilirsin ilk olarak da SQL zaafiyetine bakabilirsin ücretsiz kaynak bunlar yotubede Mehmet Dursun ince play list var onu tavisye ederkm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.