Web Siteden Para Kazanma Yardım HK.

42ubeyt

Üye
21 Ağu 2017
57
0
Cümleten S.a Arkadaşlar Öncelikle Merak Ettiğim 2 Şey Var Bu Konularda Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.
1. KONU: Web Site Kurmak Zor mu?
2. KONU: +18 Site Veya Hangi Siteler Para Kazanmaya Yardımcı Olur?
Yardımlarınız Ve Bilgileriniz İçin Hepinize Çok Teşekkür Ederim. Saygılarımla :)

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
Öncelikle ve aleyküm selam :)
Web site kurmak hiçte zor değil maddi imkânınız olsun 1 hosting 1 domain ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten pek yapmanız gereken birşey yok örneğin woordpres kuracaksınız direk sitenin içine ( hostingin ) atiyorsunuz ve işlem tamamdır :)
Her türlü yardıma hazırım.

2 sorunuza gelirsek hocam +18 siteler bilişim teknolojileri kurumu tarafından engellenmektedir. Hem bu sizide zora sokar o yüzden +18 tavsiye etmiyorum.
Ayrıca benim şuanda teknoloji başlığı altında bir sitem mevcut makaleler yazıyoruz ( özgün ) vs günlük 20 30 70 100 vs ziyaretçi gelmektedir. Şuanda günlük 80- 50 TL kazanıyoruz değişen bir rakam bu tabiki.

İyi forumlar.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Öncelikle ve aleyküm selam :)
Web site kurmak hiçte zor değil maddi imkânınız olsun 1 hosting 1 domain ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten pek yapmanız gereken birşey yok örneğin woordpres kuracaksınız direk sitenin içine ( hostingin ) atiyorsunuz ve işlem tamamdır :)
Her türlü yardıma hazırım.

2 sorunuza gelirsek hocam +18 siteler bilişim teknolojileri kurumu tarafından engellenmektedir. Hem bu sizide zora sokar o yüzden +18 tavsiye etmiyorum.
Ayrıca benim şuanda teknoloji başlığı altında bir sitem mevcut makaleler yazıyoruz ( özgün ) vs günlük 20 30 70 100 vs ziyaretçi gelmektedir. Şuanda günlük 80- 50 TL kazanıyoruz değişen bir rakam bu tabiki.

İyi forumlar.
katılıyorum söylediklerine fakat adult siteler çok kazanıyor 1tıklamaya 3tane pop-up açılıyor günde 100 kiişi tıklasa 300pop-up yapar ama sizin fikrinizede saygı duyarım tek sorun btk kapatıyor

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
1.Sorunun Cevabı : Hayır Kolay Ücretli Hosting Ve Domain Alırsan İşin Garanti Olur.
2.Sorunun Cevabı : +18 Siteler BTK Tarafından Banlanıyor. Adsense Sayesinde Kendi Sitene Reklam Vererek Para Kazanabilirsiniz. Sitenin Hiti Yüksek Olursan Hem Para Hemde Reklam Alırsın Bunada Para Denir.

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Merhabalar. Eğer wordpress altyapısını kullanarak kuracak isen çok basit. Hosting ve domain aldığın zaman çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Bu adamın videolarına bakınız. Size yardımcı olacaktır.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9sVigbbfNn8&list=PLfOfB7sxywf6MiCa139sBk8aL-UqtRCBQ[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.