Web Sitem İle İlgili bilgili kişi ?

ByEnAbLe

Üye
18 Mar 2015
196
0
Tekirdağ
Selamün Aleyküm Arkadaşlar Ben Abdullah

Uzun Uğraşlar Sonucunda Kedime Güzel bir Site Şablonu Buldum şablonu kurdum herşeyi güzelCe Yaptım Fakat Site Açılmıyor Hatayı alta vericem THT Bir Arkadaş İlgilendi Baktı İlk 5 satırda bi hatamı ne varmış öyle dedi Sonra Dedi Bu Eski Dill le Yazılmış bunu yapamam dedi Bişiler yaptı gitti olmadı yani kısaca :))) Bu Site Dosyalarında bi sorun var Bu Sorunu benim için Biri Çöze Bilirmi İşinize Gelmez Flan sa Yarı Profesyonelihim Var Photshopda İsteniz Bir Fotoyu Tasarlaya Blirim Arkadaşlar BorçLu kalmayı Sevmem Cohu Kişide Karşılıksız iş yapmaz yapanlar var İyi yapıyolar fakat hayat boyle :))) BANA YARDIMCI OLABİLECEK Varmı takıldım başka yerden de indirm yine aynı hata Hayırduvalarımı Almak isteyen Hata yakında Yorum yapsın dedim yerden mi acaba emin olmak zorundayım ki Çöze bileyim İlk 5 satır da hata varmışşş :)

Foto

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.