Web Sitemizi Karşılıklı Yorumlayalım

blueice34

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
473
0
Konu reklam içerikli olduğu için tarafımca silinmiştir.

Son düzenleme:

Parsle

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
426
0
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuzki web sitelerinde yorumlar önemlidir sitenizin üst sıralara cıkması açısından önemli yere sahiptir, İsterseniz karşılıklı yorumlar yapabiliriz bu konu altında yapanlar mesaj atsın karşılık vereyım, verelim böylece sitemiz üst sıralara tutunsun :)
Reklam Yasaktir Burasi Hacking Platformu Cocuk Oyuncagi Degil

blueice34

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
473
0
Kardeşim Senden Daha çok takılıyorum bu forumda amacınıda emin ol senden daha iyi biliyorum ben gerekli bölümde açtım konumu eger yöneticilerimizin hoşuna gıtmezse kaldırır boşyere post kasmak ıcın ugrascagına gercekten yardımcı olabılecegın konulara bak :)

blade9933

Üye
21 Kas 2015
147
0
Kardeşim Senden Daha çok takılıyorum bu forumda amacınıda emin ol senden daha iyi biliyorum ben gerekli bölümde açtım konumu eger yöneticilerimizin hoşuna gıtmezse kaldırır boşyere post kasmak ıcın ugrascagına gercekten yardımcı olabılecegın konulara bak :)

Kardeşim adamın yazdıgına bakıp aynı şeyi düşünmüştüm sonra bi baktım sen yazıya dökmüşsün. Son zamanlarda üredi bu forum polisleri valla yaşları da max 12-13 :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
"polis" üyemiz haklı yalnız. Reklama giriyor ve yasak. İmzanızdaki da bulunmakta profilinize yazdım. Konuyu da kaldırın mümkünse yöneticilere bırakmadan. Yoksa uygun yönetici gelip kaldıracaktır zaten.

Parsle

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
426
0
2006 da cihan nickiyle 2015 e kadar durdum ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.