Web sitesi hakkında acil yardım

28 Nis 2013
213
0
Öncelikle YÜCE ÂLLAHIN SELAMI HEPİNİZİN ÜZERİNİZE OLSUN ABİLERİM KARDESLERİM ben bilgisayar bölümü 4.sınıf olmama rağmen hocalarıma sormama rağmen bana hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar sizden tek ricam bilen insanlar hem konunun altına hemde bana özel mesaj olarak yardımcı olursa çok minnettar kalırım.

Web sitesi kurmayla ilgili sorunum var durum şu: Ben mesela godaddy veya herhangi bir domain satıcı bir şirketten bir domain alsam o siteye ben nasıl tema yükleyeceğim yani hangi programla yükleyeceğim mesela internette bulunan birçok temalar ingilizce ben bu temayı nasıl türkçeleştiricem .
2.Soru: hadi ben bunların hepsini yaptım bu sitede ben nasıl yayın oluşturacağım blogger gibi bir panelimmi olacak yoksa sürekli sonu .html olan dosyamı yükleyecem . bana biri bu konularda yardımcı olsun artık canıma tak etti birşeyler öğrenmeye çalıştıkca iyice oyun bağımlısı oluyoru lütfen yardım edin bilgiye sahip biri varsa asım ve üsüm lütfen bana özel mesajla ulaşsın.

cimbomenes1905

Uzman üye
1 Eyl 2014
1,853
1
127.0.0.1
aleyküm selam kardeşim.
domain sitenin adı demektir kısaca bu sitenin adını bir hostinge bağlamak zorundasın ki dosyalarını yükleyebilesin şimdi domain aldın hostinge bağladın ftp bağlantısı kurarak artık sitenin anadizinine eriştin dosyalarını yükleyebilirsin. Tema türkçeleştirme olayı kodları inceleyerek ingilizceleri silip türkçelerini yazabilirsin ki bunu tavsiye etmem html-css öğrenerek kendi sitenin temasını yapabilirsin artık tema hazır php veya asp öğrenmelisin ki panel vs yapabilesin yani işin sonucu html-css-php öğrenmelisin diğer domain ftp hsting vs kavramlarını öğrenme sürecinde anlayacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.