Web tabanlı oyunlar hk

TheBoss1

Üye
21 Nis 2016
99
0
Web tabanlı oyunlarda hile yapmak için bugları nasıl bulabilirim?

Örn sanalika için oyun parası alıcam ama para vrrmek istemiyorum

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Merhabalar ;

öğeyi denetleme üzerinde bulunan kodlar aracılığı ile buglar bulunabilir fakat engellenmiş olabilir

Ayneeeen bu hocamın dediği gibi öğeyi denetleden yapılabiliyordu,kapattılar.
Neydi ya sanalika. Off be eskiler. Sanalika hacked team kurucusuydum 2012-2015 yılları. Sptler, wpe prolar,fiddlerler.

İstersen şey yap, benim pcmde fiddler, wpe pro vardı. Arada kafama bi plan düşerdi küçükken, bkz: acaba adama takasta su koyunca 0043 ü başka kodla değişsem veya başka caddeye tam giderken grafikler yüklenirken f5 atsam cadde 1'e gelir miyim gibi.. bak bu en sondaki fikir yeni aklıma geldi. Deneyerek bulursun ya.

Pedo

Üye
3 Ara 2015
136
0
Merhaba,
Hevesini kırmak gibi olmasın ama Multiplayer tarzlı oyunlarda böyle bir şey yapman mümkün değil. Aslında yapılabilir fakat bu kadar kolay değil.

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Oyun yeni bir oyunsa açık taramalar yapılır, scriptler üzerinden gidilir genelde. Oyun eskiyse kredi işlemleri için açılan serverlarda tutulan bilgilere erişmen gerekir ki bu da database'e erişim ister.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.