web tasarımdan para kazanmak isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seybi111

Üye
16 May 2010
92
0
İSTANBUL
bizim bi tane şirket var sağlam bi şirket ve şirketin yurtları var . bende o yurtlardan birinde kalıyorum . şirket web sitesinin tasarımını değiştirmek istiyor. tabi o kadar yurdu oldu ve dolayısıyla öğrencisi olduğuna göre önceliği bize vermiş durumdalar.
ödülü de
1.3000 tl
2.2000 tl
3.1000 tl

demek istediğim aranızda kendine güvenen varsa ben ödülün %60 ını verebilirim.he bi de burdakileri hafife almayın derim . kendine gerçekten güvenen varsa bana özelden msn adresini versin . eğer istanbul içi olursa iyi olur.karşılıklı görüşebiliriz.:twist:twist:twist:twist:twist:twist

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.