webbrowserde reklam

karty01

Katılımcı Üye
24 Ocak 2012
270
0
İSTANBUL
Merhaba bir proje üzerinde çalışıyorum. yapmak istediğim şey webbrowserde reklam olacak ve o reklama tıklayınca giriş butonu aktif olacak. fakat günde 1defa olacak. yani ilk girişte. reklama tıklayıp girecek ama ilk girişten sonra buton surekli aktif kalacak. bunu nasıl yapabilirm çok uğraştım ama çözemedim. yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
İkinci sayfaya düşmeden güncelleme kardeşim.
Sanırım demek istediğin her günde bir kez butona tıklayacak ancak tıklamazsa program açılmayacak.

Bunun için programına log tutturmalısın.Sistem logları okur ve belli bir sıralamaya göre algılar.
Örneğin son tıklanan tarih için log taslağı:
NOT:Aşağıda yazacaklarım Visual Basic dili değildir düz ingilizce ile yazıyorum ona göre :D
Button1.Click=True (burada tıklarsa true tıklamazsa false yazsın ingilizce olarak örnek veriyorum)
If Button1.Click=True;
Open Browser
Else
If Button1.Click=False,
Close Browser

tabi bu vb dili değil düz ingilizce ile yazdım orası ayrı :D
programına bunu algılayabilecek bir sistem yerleştirirsen işin kolaylaşacaktır diye düşünüyoruym.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.