WebGramb ınstagram takipçi scripti YAYINDA / mehmeteyhz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marikoglu

Yeni üye
20 Ara 2009
23
0
cevaplar ıcın tesekkur edeırm oncedende sordugum bır sorumu yenılemek ıstıyorum

cevapta bana proxy kapatın demıssınız hangı menu altından yapabılıyoruz rıca edersem bunuda bana soylersen cok sevınırım

c panel uzerınden cron ayaraı yapmamız gerekıyor mu ?

bır hata daha alıyorum admın panelının ust kısmında su hatalar belırıyor gırdıgımızde

A PHP Error was encountered
Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/WebGrambFramework/controllers/Admin/SiteController.php:57)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/WebGrambFramework/controllers/Admin/SiteController.php
Line: 9
Function: __construct

File: /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/index.php
Line: 315
Function: require_once

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
cevaplar ıcın tesekkur edeırm oncedende sordugum bır sorumu yenılemek ıstıyorum

cevapta bana proxy kapatın demıssınız hangı menu altından yapabılıyoruz rıca edersem bunuda bana soylersen cok sevınırım

c panel uzerınden cron ayaraı yapmamız gerekıyor mu ?

bır hata daha alıyorum admın panelının ust kısmında su hatalar belırıyor gırdıgımızde

A PHP Error was encountered
Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/WebGrambFramework/controllers/Admin/SiteController.php:57)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/WebGrambFramework/controllers/Admin/SiteController.php
Line: 9
Function: __construct

File: /home/arsipelrestauran/public_html/webgram/index.php
Line: 315
Function: require_once

Yönetici panelinden en alttan kapatabilirsiniz. Bu hatanın sebebi sunucu kaynaklıdır

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
Dosyalarla oynamışsınız baştan düzgün kurulum yapın

admin bilgileri;

alanadı.com/pageadmin

kullanıcı adı: mehmetbeyhz

şifre: a
Hiçbir oynama yapmadım olduğu gibi kurdum. Ayrıca herhangi bir instagram hesabı ile giriş yapmayı dener misiniz ? Hata vermekte.

Son düzenleme:

dlae45bjk

Üye
19 Ağu 2017
221
0
Samsun
Hiçbir oynama yapmadım olduğu gibi kurdum. Ayrıca herhangi bir instagram hesabı ile giriş yapmayı dener misiniz ? Hata vermekte.

WebGrambFramework > views > user_layout > instagram_login > index.php

Bu konumda ki kodlarla oynama yapmışsınız css ve js kodları eksik o yüz'den temasız şekil'de geliyor ekran ilk halini kurduğunuz'da bu hatanın oluşması imkansız.

MusaPKL

Üye
14 May 2016
109
0
Merhabalar Ben Scripti Düzgün bir şekilde kurdum ama cookies atarken .webgramb uzantısı istiyoru bunu nasıl yapıcam elimde şuan 600 yakın cookies var ?

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
peki ben bu .webgramb dosyasını normal farklı kaydettenmi oluşturucam yani .html denmi bulduğum uygun sürüme göre ?

Verileri yedekleme kısmından üyelerinizi. Webgramb formatında yedekleyebilirsiniz

Her pazar günü güncellemeler gelecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
Hocam şimdi hesabım ile girdikten sonra takipçi atma yerine 1 yazınca sitedeki bütün userleri gonderiyor

Kontrol ettim. Sunucudan sunucuya değişen bir yapı olduğu için bazı sunucularda bu durum olabiliyor. Sorunu düzelttim bir sonraki güncellemeyle sorunsuz kullanabilirsiniz.

Beki Bendeki Cookiesleri nasıl ona aktarıcam ona bir çare varmıdır

Şuanlık bir metod geliştirmeyi düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda instaweb paketleri için bir sınıf kodlayabilirim.

oguzwidydev

Yeni üye
18 Mar 2018
3
0
Sadece size teşekkür etmek için bir hesap açtım. Ellerinize, emeklerinize sağlık. Size ne kadar teşekkür etsek gerçekten azdır. Çok teşekkür ederim

Bir de proxy olmazsa ne olur? devre dışı bıraksak script sorunsuz çalışır mı? proxy satın almamıza gerek var mı bu konuda birisi beni aydınlatabilir mi

İlgilenen birisi yok sanırım

XKlatoryoterX

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
303
8
Aydın
Hocam Sizde Facebook Begeni Scripti Varmı ? Onceden Birisi Paylaşmış Pyramid Like Siz Yapmışınız Sizde Hala Duruyormu O Script

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.