Website ve android bağlantısı hakkinda

r0pqolic

Üye
13 Mar 2013
207
0
Web sitemin admin panelini android uygulama olarak yapmak istiyorum yazi ekleyebileyim yada silebileyim yorumlari onaylaya bileyim bunun gibi bir android uygulamasi yapmam icin nasil bir yol izlemeliyim?
N11 in mağaza yonetim paneli var ornegin
Wordpress den kurulan web sitelerinde var
Fakat benimki kendi kurdugum site bi kurulusa veya kuruma alt yapı olarak degil

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
Yolu kendin çizeceksin yani örn bi eidttext oluşturacaksın altına bir buton , o butona tıkladığında o edittext teki yazı olarak paylaşılacak. sadece bunu yapman bile zordur eğer sistemin sana ait ise . ve sen öne çıkan görsel , etiket vs.vs çok uzun ve gereksiz birşey yani

r0pqolic

Üye
13 Mar 2013
207
0
Anliyorum dediklerinizi fakat benim takıldıgım konu şu bu uygulamadan giris yapınca sitemin admin paneline giris yapilmasini nasil sagliycam? Buton vs. Konulari basit dedigim gibi ornegin uygulamaya girdim giris yap bolumu gelcek burdan giris yapınca admin panelime giris yapmış olcam yazi ekle vs gibi bolumler olcak ama admin panele baglanti nasil ayarlanicak?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.