Websitesi

DarkPasha

Katılımcı Üye
14 Eki 2013
427
1
Microsoft®
Sa arkadaslar websitesi kurucam maksimum 40 tl verebilirim bildiginiz güvenilir bir site varmı alabileceğim teşekkürler forum kurmak istiyorum.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Arkadaşım, yoncu.com un 38TL ye sağlamış olduğu Alan Adı + Limitsiz Hosting Hizmeti var kesinlikle tavsiye ederim fiyat çok uygun 2 yıldır kullanıyorum bir aksaklık felan olmadı.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Arkadaşım, yoncu.com un 38TL ye sağlamış olduğu Alan Adı + Limitsiz Hosting Hizmeti var kesinlikle tavsiye ederim fiyat çok uygun 2 yıldır kullanıyorum bir aksaklık felan olmadı.

Yöncümü :D ordan hizmet alip tek memnun olan senssin galiba zamanida 45 tlik domain ve hosting aldim bir haftada 3 kez index yedi hatta denemek için herşeyi sildim ftp'den 1 hafta bekledim genede hacklendi :)

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
yoncu daha önce duymuştum güvenilir değilmi ? hız bakımından teknik destek veriyorlarmı ?

Kardeşim beni az cok sanaldan taniyorsan girme derim onlarin sayesinde haftada 3 kez index yiyordu sitem resmen :( genede kendin bilirsin hizmeti alirsin ama destek verirlermi zor siten hacklenir bizle alakası yok derler ama kalirsa güvenme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.