webview geliştirme

agememoir

Yeni üye
6 Mar 2016
31
0
39
istanbul
Merhaba THT ailesi, bir web sitem var mobil uyumlu ancak google play e ekleyebılecegım bır uygulama yapmak ıstıyorum android webviev ile yapılabılıyormus ınternette bırçok yeri araştırdım ancak, kodlar ya çok eski yada çalışmıyor hata veriyor boş sayfaya yönlendiriyor. bana ionic webviev kodlarını veya androidstudio webviev kodlarını verebilecek yada bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı, yanlız yardımcı olacak arkadas şimdiden teşekkur ederım,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Geleceği Yazanlarda bulduğum basit bir kullanım. İnternet izni verili olmalı tabii.

Kod:
 android:layout_width="match_parent"
    android:layout_height="match_parent"
    tools:context=".MainActivity" >

<WebView
        android:id="@+id/webview"
        android:layout_height="match_parent" />

</RelativeLayout>

Kod:
public class MainActivity extends Activity {

[USER=277185]over[/USER]ride
   protected **** onCreate(Bundle savedInstanceState) {
      super.onCreate(savedInstanceState);
      setContentView(R.layout.activity_main);

WebView webview = (WebView) findViewById(R.id.webview);
      webview.getSettings().setJavaScriptEnabled(true);
      webview.loadUrl("https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr");

}

}

Detaylı olarak öğrenmek isterseniz alttaki videoyu inceleyebilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fdvwYPGezd4[/ame]

Son düzenleme:

agememoir

Yeni üye
6 Mar 2016
31
0
39
istanbul
merhaba morollerde denedıgımız zaman kaynak kodları ıcın daha once ucret oduyorsun, veya gelıstırmek ıstedıgınde helekı uygulaman tutarsa sahıplıgını kaybedebılıyorsun ben ıstıyorumkı kaynak kodu dahıl herseyı bende olsun, mobırollere alacaksam 400 tl verıp website2apk pro alır onunla yaparım, ben webview ile yapmak istiyorum sadece android veya ionic ile webview konusunda yardımcı olabilecekler yardımcı olabilirmi

merhaba bunu denedım ben ve android manifestte hata veriyor demo modda uygulamayı açarken hata veriyor çünki bu video 2018 yılındaki kodları içeriyor ancak android studio güncel versiyonunda ise yaramıyor

teşekkür ederim inceleyecegım

Geleceği Yazanlarda bulduğum basit bir kullanım. İnternet izni verili olmalı tabii.

Kod:
    android:layout_height="match_parent"
    tools:context=".MainActivity" >

<WebView
        android:id="@+id/webview"
        android:layout_height="match_parent" />

</RelativeLayout>

Kod:
public class MainActivity extends Activity {

[USER=277185]over[/USER]ride
   protected **** onCreate(Bundle savedInstanceState) {
      super.onCreate(savedInstanceState);
      setContentView(R.layout.activity_main);

WebView webview = (WebView) findViewById(R.id.webview);
      webview.getSettings().setJavaScriptEnabled(true);
      webview.loadUrl("https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr");

}

}

Detaylı olarak öğrenmek isterseniz alttaki videoyu inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fdvwYPGezd4

ilgin ve yardımın ıcın tesekkur ederım belkıde ben bır yerde yanlıs yapıyrumdur emegın ıcın tekrar deneyecegım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.