Welcome, home Ronaldo | Creative Design

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Ronaldo'nun United'a dönmesine istinaden yaptığım bir çalışma idi, burada da paylaşmak istedim. İyi forumlar.
837ER7r.jpg

Raw Edit (Beğenenler olmuştu)

fAaYb78.jpg

'ReDLiNe

Global Moderatör
23 Haz 2015
7,793
3,739
23
Ankara
Beklenileninde üstünde bir çalışma olmuş hocam. Size de bu yakışırdı elinize sağlık ^^

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
43
Ellerinize saglik. Çok güzel bir çalışma yapmışsın. Lakin bir eksik gördüm. Bizim Türk Hack Team yazisida keske orda olsaydi. Bizim platforma bu yaptigin calisma dahada guzel yakisirdi bence.;)

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
43
neden turkhackteam ibaresi eklemem gerekiyor ki? Herhangi bir bağlantısı yok bu iş ile tht'nin.
Bu platformu sevdigimden dolayi keske THT yazisida orda olsaydi diye dusunmustum. Insan sevdigini her daim yukseklerde gormeyi ister. On saflarda gormeyi ister. Yapmayabilirsin. Dusuncelerimi yazdim guzel calisma yapmissin dedim kardesim.

CATALYN

Üye
1 Eyl 2021
55
69
New York
Eline Sağlık güzel olmuş keskinleştirme ve pozlama bir tık azaltırsan daha canlı bir görünüm elde edersin bunun için ps6 esktra veya kendi eklenti araçlarını kullanabılırsınız masaüstü çözünürlüğünde ayarlarsan çogu kişini kullanacagını düşünüyorum sadece tavsiyedir :) Çalışmalarının devamını bekliyorum

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,090
6,188
[C*]
Ellerine sağlık üstad..
Uzun zaman sonra senin elinden tasarım konusu görmek mükemmel..

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Bu platformu sevdigimden dolayi keske THT yazisida orda olsaydi diye dusunmustum. Insan sevdigini her daim yukseklerde gormeyi ister. On saflarda gormeyi ister. Yapmayabilirsin. Dusuncelerimi yazdim guzel calisma yapmissin dedim kardesim.

Dostum bir şeyi sevmen onu her yerde her şekilde kullanacağın anlamına gelmez. Ben şimdi ronaldo odaklı bir tasarım yapıyorken arkaya Atatürk'ü koysam mantıklı olur mu sence? Ya da Fenerbahçe ile ilgili bir tasarım yaparken Galatasaraylı olduğumu düşünürsek arkaya FB logosu koymam mantıklı mı? Lütfen düşüncelerin biraz daha mantık çerçevesinde olsun. İyi günler.

Eline Sağlık güzel olmuş keskinleştirme ve pozlama bir tık azaltırsan daha canlı bir görünüm elde edersin bunun için ps6 esktra veya kendi eklenti araçlarını kullanabılırsınız masaüstü çözünürlüğünde ayarlarsan çogu kişini kullanacagını düşünüyorum sadece tavsiyedir :) Çalışmalarının devamını bekliyorum

Sosyal medya odaklı bir çalışma yaptığım için ne yazık ki portre ölçüsünde çalıştım. Belki mobil cihazlarda kullanabilirler.

Keskinleştirme ve pozlamayı azaltırsam tam tersine çalışmanın canlılığı azalır. Ama görüşüne saygı duyuyorum teşekkür ederim.

Ellerine sağlık üstad..
Uzun zaman sonra senin elinden tasarım konusu görmek mükemmel..

Buraları çok fazla aktif kullanamıyorum ne yazık ki. Bazen unutuyorum bile paylaşım yapmayı. :)

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Ronaldo'nun United'a dönmesine istinaden yaptığım bir çalışma idi, burada da paylaşmak istedim. İyi forumlar.
837ER7r.jpg

Raw Edit (Beğenenler olmuştu)

fAaYb78.jpg
Oha çok güzel. Allah Allah neden herkes tasarım yapıyor(ama yapanlarda mükemmel yapıyor sözüm yok devam edin. :)) Bayağı güzel çalışma eline sağlık.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Ellerine emeğine sağlık bu forumdaki en nadir tasarımcılardan birisisin seviyoruz seni quarex

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Oha çok güzel. Allah Allah neden herkes tasarım yapıyor(ama yapanlarda mükemmel yapıyor sözüm yok devam edin. :)) Bayağı güzel çalışma eline sağlık.

Teşekkür ederim, aktif olarak yapıyorum zaten mesleğim bu. Ama foruma katılan çoğu yeni kişi görmemiştir beni haliyle, bayadır paylaşım yapamıyordum. :)

Ellerine emeğine sağlık bu forumdaki en nadir tasarımcılardan birisisin seviyoruz seni quarex
Teşekkürler Tugi, umarım daha çok paylaşım yapabilme fırsatım olur. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.