Çözüldü Whatsapp Business ile İnstagram Nasıl Çalınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Mar 2020
67
0
Nereye
Gençler Elimde +1 Numara Var Kurbana Ne Yazmama Lazım Şifresini Almam İçin Taktiği Olan Varsa Versin Bide WP Business da rehberimin hiçbiri görünmüyor bilmiyorum kimseye mesaj falan da atamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

EnginCR

Üye
8 Ara 2018
155
36
Türkiye
Cevap: Whatsapp Business ile İnstagram Nasıl Çalınır Acil ! Taktik

Gençler Elimde +1 Numara Var Kurbana Ne Yazmama Lazım Şifresini Almam İçin Taktiği Olan Varsa Versin Bide WP Business da rehberimin hiçbiri görünmüyor bilmiyorum kimseye mesaj falan da atamıyorum

1.si rehberinin gözükmeme sebebi rehberinde ki numaraların başında +90 Türkiye kodu yok öncelik onları bi ayarla
2.si bence gereksiz şeyler kafanı yormana bile değmez

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.