Whatsapp Çökertme - Android [YENİ]

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Whatsapp Çökertme - Android & IOS [YENİ]

IOS'tan sonra bu sefer de Android'de hata bulundu. Yine IOS'taki gibi karşı tarafa kodu gönderiyorsunuz oldu bitti.
IOS'cular için intikam vakti 😂
Kod linkini aşağıya bırakıyorum.
Online Notes Services | Fast . Easy . Short | Notes.io
Arkadaşlar kodu kopyalarken resimdeki gibi en alt satıra çok az uzun dokunup sadece o satırı kopyalayın. Yoksa kodun hepsini kopyalayamazsınız.

KOPYALAMAYANLAR İÇİN YENİ KOD LİNKİ
https://texnoaze.com/2019/04/03/maraq-ilkin/

WHATSAPP ÇÖKERTME KODUNDAN KURTULMAK İÇİN:
https://www.turkhackteam.org/google...d-kod-islemeyen-cokmeyen-whatsapp-2019-a.html

IOS ÇÖKERTME KODU:
https://texnoaze.com/2019/02/27/iphone-whatsapp-cokərtmə/

Son düzenleme:

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Şu En Alt Satırın Sonundaki 7 Çıkmamış Tam Ondan Olabilir İşe Yaramaması Ama Kasten Yani Öyle Olması Gerektiği İçin ÖyleYapılmış İse Bilemem.

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Bunu gönderirken benim WhatsApp'ım çöktü gerçekten etkiliymiş :D

rewecetr

Üye
4 Şub 2019
131
0
Tekirdağ
IOS'tan sonra bu sefer de Android'de hata bulundu. Yine IOS'taki gibi karşı tarafa kodu gönderiyorsunuz oldu bitti.
IOS'cular için intikam vakti 😂
Kod linkini aşağıya bırakıyorum.
Online Notes Services | Fast . Easy . Short | Notes.io
Arkadaşlar kodu kopyalarken resimdeki gibi en alt satıra çok az uzun dokunup sadece o satırı kopyalayın. Yoksa kodun hepsini kopyalayamazsınız.
Bu nasıl bi kod telefondan kopyaladım whatsappdan gönderirken yapıştırdım telefon direk dondu whatsapp web'den yaptım gönderince hep gönderiliyorda kalıyor ama silince başka mesaj gönderiliyor .

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
peki watsap ne zaman düzelir
Birkaç dakika donduruyor.

Bu nasıl bi kod telefondan kopyaladım whatsappdan gönderirken yapıştırdım telefon direk dondu whatsapp web'den yaptım gönderince hep gönderiliyorda kalıyor ama silince başka mesaj gönderiliyor .
Söylediğim gibi kendinizde denemeyin sizinki çöker.

Ios ıcın varmı pekı varsa soylermısınız
IOS için şuan var mı bilmiyorum araştır istersen.

siracalan212

Yeni üye
26 Mar 2019
29
0
arkadaşlar dün bir arkadaşımda denedim whatsaap web üzerinden kodu webden gönderince denildiği gibi gönderiliyorda kalıyor ancak karşı tarafın whatsaapı çöküyor bizzat kendim denedim yalnız web üzerinden göndermeye dikkat edin kendi telefonunuzdan gönderirseniz sizin telefonunuzunda çökme ihtimalı var veya ios bir telefondanda gönderebilirsiniz.

TheJester

Üye
24 Eyl 2016
185
0
Eskişehir
Android kullandığım için konuya ekleyemiyorum maalesef. Resimde belirttiğim şekilde çift tıklayarak kopyala.

Arkadaşın o zaman ya Android değil ya da kodu yanlış kopyaladın. Herkes yapabiliyor.

sadece wp den mi atmamız gerkiyor yoksa herhangır bır platformdan mı ?

ve koda tıklamasıan gerek yok demi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.