WhatsApp Hesabım Kapandı, Nasıl Geri Açabilirim ?

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Oncelikle Merhaba Degerli TURK HACK TEAM AILESI

Whatsapp hesabim 3 hafta once Yasaklandi ve bircok yontem ve Mail Denememe Ragmen Hicbir sekilde Donus yapmadilar hep yapay zeka cevapladı veya Hic cevaplanmadi bildiginiz yontem veya hazir acma formu varmi elinizde cidden bu durum canimi sikmaya basladi Hattim baska operatorden vodafoneye tasindigi icin degistiremiyorumda numarami Ciddi Manada Verimli bir form veya yontem bilen varsa soyleyebilirmi birsuru sey denedim Hep yapay zeka cevapladi

Not : Lütfen Bilen yazsın Yok acilmaz vs seyler ile Yazilar birbirine girmesin ciddi manada Bilen varsa minnettar kalirim

YAPAY ZEKANIN GONDERDIGI CEVAP : Merhaba,

Hesap etkinliğiniz, Hizmet Şartlarımızı (http://www.whatsapp.com/legal/#terms-of-service) ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık. Hesabınızla ilgili çok sayıda şikayet aldık ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak adına şikayetler hakkında size daha fazla bilgi veremiyoruz.

Şu anda bu konuda başka bir yorum yapamıyoruz

Onceden hazir formlar vardi gonderdiginde inceliyorlardi suan hangisini yapsam 1 dakika icinde ayni yanit geliyor Adamlara gitmiyor bile
Onceden bu mail geldiginde fixlenmemis form gonderiyorduk bu mailin ardindan aciyorlardi 48 saat icinde suanda bildiginiz yontem varsa soyleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Cevap: Whatsapp Hesabınız Yasaklandı

Merhaba:
Büyük ihtimal hesabını şikayet etmiştirler, ve gerekçe kabul edilmiştir. Belki yeni hat alırsan düzelir diye düşünüyorum.

Evet ama normalde mail yolu ile uzgun oldugunu ve gerekce gonderdinmi acarlardi suanda bile acmak icin var ariyorum bulamiyorum pakistanlilar yapio cok kisa surede acio ama bana yardim etmediler Belki aranizda bilen vardir

Theway

Yeni üye
4 Kas 2019
9
0

Kardeşim her dakika basma form buga girerse bi işe yaramaz yeni gmailden bas veya başka telden

MERHABA WHATSAPP EKİBİ WHATSAPP NUMARAM BİLMEDİĞİM TANIMADIĞIM KİŞİLER TARAFINDAN SPAM YEDİ NUMARAMI YAYDILAR VE NUMARAM YASAKLANDI YAZISI VERİP ATTI VE GİREMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ SAYGILAR

NUMARAM:+90

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN

Whatsapp bu konuda önemli adımlar attı hesabınızı gerekli bir neden olmadıkça açmayacaklardır. Tek çözümü yeni bir numara onun dışında Whatsapp banını kaldırmak zordur. TIKLA burası size yardımcı olabilir.

15 Eki 2019
157
9
Arkanda
Oncelikle Merhaba Degerli TURK HACK TEAM AILESI

Whatsapp hesabim 3 hafta once Yasaklandi ve bircok yontem ve Mail Denememe Ragmen Hicbir sekilde Donus yapmadilar hep yapay zeka cevapladı veya Hic cevaplanmadi bildiginiz yontem veya hazir acma formu varmi elinizde cidden bu durum canimi sikmaya basladi Hattim baska operatorden vodafoneye tasindigi icin degistiremiyorumda numarami Ciddi Manada Verimli bir form veya yontem bilen varsa soyleyebilirmi birsuru sey denedim Hep yapay zeka cevapladi

Not : Lütfen Bilen yazsın Yok acilmaz vs seyler ile Yazilar birbirine girmesin ciddi manada Bilen varsa minnettar kalirim

YAPAY ZEKANIN GONDERDIGI CEVAP : Merhaba,

Hesap etkinliğiniz, Hizmet Şartlarımızı (http://www.whatsapp.com/legal/#terms-of-service) ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık. Hesabınızla ilgili çok sayıda şikayet aldık ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak adına şikayetler hakkında size daha fazla bilgi veremiyoruz.

Şu anda bu konuda başka bir yorum yapamıyoruz

Onceden hazir formlar vardi gonderdiginde inceliyorlardi suan hangisini yapsam 1 dakika icinde ayni yanit geliyor Adamlara gitmiyor bile
Onceden bu mail geldiginde fixlenmemis form gonderiyorduk bu mailin ardindan aciyorlardi 48 saat icinde suanda bildiginiz yontem varsa soyleyin

Kod alma kısmında sağ üst köşede üç nokta var ona basıp Yardım butonuna basıyoruz

Sonra altta bulunan "sorumun cevabı bu değil" yazısına basıyoruz

Burada ekran görüntüsü kısmına o bugda kalmış SMS saatinin ssini atıyoruz

Açıklama kısmına;

Merhaba WhatsApp Destek Ekibi, xx.xx.20xx tarihinde benim talebim doğrultusunda olmadan başka şahıslar tarafından WhatsApp Hesabımın giriş yaparken kod isteme özelliği kötü amaçlarla bloke edilmiştir. Telefonuma sürekli gelen kod mesajları yüzünden çıkış yaptığım WhatsApp hesabıma giriş yapamamak durumundayım. Bu olay kesinlikle benim sorumluluğumda değildir. Sizden acil bir yardım bekliyorum. Bu süreyi sıfırlamanızı arz ederim.

Telefon numaram: xxxxxxxx

Operatörüm: xxxxxx

Numaranız banlandıktan sonra yasaklandı ekranının ekran görüntüsünü alın. Daha sonra yasaklandı ekranındaki destek yazısına tıklayın. Destek al kısmında kendinize göre güzel bi metin kullanın hazır metin almayın. Metinde yurt dışında yaşadığınızı ,whatsappa giriş yapmak isterken birden whatsapptan çıkış yaptığını, whatsappa tekrar girmek istediğiniz zaman ise yasaklandı hatası aldığınızı, uzun süredir numaraya sahip olduğunuzu vs şeyler yazın. Ekran görüntüsü kısmına aldığınız ssi ekleyin. İleri diyin ve karşınıza gelen ekranda sorumun cevabı bu değil e tıklayın. Karşınıza mail ekranı gelecek. Maili göndermeden önce maildeki bilgilerinizde türkiye gördüğünüz yerleri silebilirsiniz (Örn : vodafone tr yerine vodafone). dilerseniz paket adı kısmında orjinal whatsapp kullanmıyorsanız orjinal whatsapp paket adını yazabilirsiniz. Maildeki LG ve LC kısımlarını tamamen silebilirsiniz. Tüm herşey bittikten sonra maili gönderin max 1 saat içerisinde numaranızın yasaklanması kaldırılacaktır.

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
Merhaba, Öncelikle E-Posta ile onay yapmış olmalısınız. Daha Güvenli Olacaktır. "[email protected]" bu mail adresine şunları yazınız: WhatSapp Hesabım Kötü Kişiler Tarafından Kapatıldı, Açılmasını Talep Ediyorum. Size Dönüş Sağlarlar. Eğer Fatura İsterlerse Herhangi bir Kontör Attırdığın Telefon Numaran Gözüken bir kağıt fotoğrafını atarsınız ve size olumlu bir dönüş sağlarlar.
NOT: E-Posta Onayı Olmasada Olur.

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim Fake numara almam fayda etmiyo Ip ban yedigim icin Hicbir numaradan whatsapp a giremiyorum ban yeme sebebim ise cok cok sacma biliom ama turk hack team ustunde majestar yazisi var hack kelimesinden dolayi banlandim Ama denicem hepsini ise yararsa donus saglarim

Kod alma kısmında sağ üst köşede üç nokta var ona basıp Yardım butonuna basıyoruz

Sonra altta bulunan "sorumun cevabı bu değil" yazısına basıyoruz

Burada ekran görüntüsü kısmına o bugda kalmış SMS saatinin ssini atıyoruz

Açıklama kısmına;

Merhaba WhatsApp Destek Ekibi, xx.xx.20xx tarihinde benim talebim doğrultusunda olmadan başka şahıslar tarafından WhatsApp Hesabımın giriş yaparken kod isteme özelliği kötü amaçlarla bloke edilmiştir. Telefonuma sürekli gelen kod mesajları yüzünden çıkış yaptığım WhatsApp hesabıma giriş yapamamak durumundayım. Bu olay kesinlikle benim sorumluluğumda değildir. Sizden acil bir yardım bekliyorum. Bu süreyi sıfırlamanızı arz ederim.

Telefon numaram: xxxxxxxx

Operatörüm: xxxxxx

Numaranız banlandıktan sonra yasaklandı ekranının ekran görüntüsünü alın. Daha sonra yasaklandı ekranındaki destek yazısına tıklayın. Destek al kısmında kendinize göre güzel bi metin kullanın hazır metin almayın. Metinde yurt dışında yaşadığınızı ,whatsappa giriş yapmak isterken birden whatsapptan çıkış yaptığını, whatsappa tekrar girmek istediğiniz zaman ise yasaklandı hatası aldığınızı, uzun süredir numaraya sahip olduğunuzu vs şeyler yazın. Ekran görüntüsü kısmına aldığınız ssi ekleyin. İleri diyin ve karşınıza gelen ekranda sorumun cevabı bu değil e tıklayın. Karşınıza mail ekranı gelecek. Maili göndermeden önce maildeki bilgilerinizde türkiye gördüğünüz yerleri silebilirsiniz (Örn : vodafone tr yerine vodafone). dilerseniz paket adı kısmında orjinal whatsapp kullanmıyorsanız orjinal whatsapp paket adını yazabilirsiniz. Maildeki LG ve LC kısımlarını tamamen silebilirsiniz. Tüm herşey bittikten sonra maili gönderin max 1 saat içerisinde numaranızın yasaklanması kaldırılacaktır.

Cevabin icin tesekkur ederim fakat ben hem ip hem mac adresi hemde numara ban yedim sebebi ise cok sacma ama oyle sikayet fln yemedim Ama denicem hepsini tek tek

Merhaba

Bu konudaki çoğu kişi hesabını geri açabilmiş

https://www.turkhackteam.org/whatsapp/1811793-yasaklanan-whatsapp-hesabini-geri-acma.html

Ayrıca şu posta da bakın.
https://www.turkhackteam.org/8997072-post3.html

Çok fazla mail göndermeyin ve sabırlı olun. Eğer wp ile çok işiniz var ise fake no almanızı tavsiye ederim. Gerçek numaranız açılana kadar fake no ile işlerinizi halledersiniz.
Onlarıda denedim ama Surekli yapay zeka cevapliyo ben bir yontem bulcam okumalari icin artik olmadi en son care numara degistirmek suanki ugraslarim bosa gitsede deneyim olur en azindan

Merhaba, Öncelikle E-Posta ile onay yapmış olmalısınız. Daha Güvenli Olacaktır. "[email protected]" bu mail adresine şunları yazınız: WhatSapp Hesabım Kötü Kişiler Tarafından Kapatıldı, Açılmasını Talep Ediyorum. Size Dönüş Sağlarlar. Eğer Fatura İsterlerse Herhangi bir Kontör Attırdığın Telefon Numaran Gözüken bir kağıt fotoğrafını atarsınız ve size olumlu bir dönüş sağlarlar.
NOT: E-Posta Onayı Olmasada Olur.

Son ümidim bu Bunu onceden yapardik faturama suanda ulasamadigim icin gondermedim bir daha ki fatura kesiminde Eposta adresime gelcek onu aticam Acmazlarsa yapcak bisey yok en saglami sizin dediginiz yol yinede pek umidim yok ama hayirlisi

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Eğer ki WhatsApp hesabına erişiminin kısıtlanmasının sebebiniz herhangi bir modlu WhatsApp kullanmansa açmakta birazcık sıkıntı yaşayabilirsin.Fakat bu süreçte WhatsApp Destek Ekibine çok fazla mail gönderme. Numaran ilk defa kapandıysa mutlaka açarsın ama açma süresi değişebilir. Sen ne olursa olsun çok fazla mail gönderme çünkü bi süre sonra mailler spama düşüyor ve geri dönüş yapılmıyor.

Android için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
iPhone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
Windows Phone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Web destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Business destek mail adresi: [email protected]

Yukardaki maillerden birine veya Google Play-App Store üzerinde WhatsApp uygulamasını aratarak Yapımcı Bilgileri kısmından Destek Ekibine şu maili atabilirsin: (Tekrar söylüyorum sadece bir kez atmalısın fazlasına gerek yok.)

Alıcı: [email protected] (Bu maile atmanı öneririm.)
Konu: WhatsApp Oturumum Yasaklandı

Whatsapp oturumuma erişimim sebepsiz yere yasaklandı. Ben kullanım koşullarınızı hiçbir zaman ihlal etmedim. Aksi takdirde ihlal etmeye çalışan arkadaşlarımı uyardım ve onları vazgeçirdim. Hesabımın kapatılma sebebini birkaç gün önce bana whatsapp üzerinden tehditlerde ve sözlü tacizde bulunan bir kişinin benim adıma sahte söylemlerde bulunup size iletmesi olabilir diye düşünüyorum. Ben tüm iletişim işlemlerimi whatsapp üzerinden yapıyor, il dışındaki ailemle whatsapptan konuşuyorum, şuan müşterilerim benden geri dönüş bekliyor olabilir. Tüm ticari bilgilerim, konuşmalarım ve özel hayatım hesabımın erişiminin kısıtlanması yüzünden kesilmiş durumda. Gereğinin yapılmasını acilen talep ediyorum. Sizlerin bu konuda haksızlık yapmayıp doğru olanı yapacağınızı düşünüyorum.

Numaram: +90 (***) *** ** **
Telefon Modelim: (Örn. : VESTEL Venus Z20 )

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yukardaki metni "[email protected]" mailine göndermeyi dene sonra da beklemeye koyul. Eğer ki sana olumsuz bir mail gönderirse daha fazla mail atma. En kötü ihtimalle Fake numara veya yeni bir hatla WhatsApp kullanımını sağlayabilirsin.

" Android için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
iPhone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
Windows Phone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Web destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Business destek mail adresi: [email protected] "​

OKDAX

Yeni üye
30 Mar 2019
6
0
Jamaika
Ne sosyal Medya hesapları açıp kapattım. Ama 1 tane whatsapp açamadım bugüne kadar bende uzun uzun araştırdım malesef cevap hiçbiryerde yok. Whatsapp haklı olarak banladıysa açılması %0.001 gibi birşey. iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.