WhatsApp ıçın numara alma hk.

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Arkadaslar herkese merhaba, bayramınız mubarek olsun :)

Whatsapp ıçın güncel telefon numarası veren bır uygulama,sıte vb. platform arıyorum.

Forum üzerındekı tüm konuları araştırdım ama güncellığı bılınmez olduğu ıçın tümünü ındırıp deneyemedım. Bıldığınız şuan çalışan bır uygulama varsa konu altına yazabılırsınız.

Not : Konu yanlıs yere acıldıysa kusura bakmayın..

7 Tem 2007
9,549
89
Arkadaslar herkese merhaba, bayramınız mubarek olsun :)

Whatsapp ıçın güncel telefon numarası veren bır uygulama,sıte vb. platform arıyorum.

Forum üzerındekı tüm konuları araştırdım ama güncellığı bılınmez olduğu ıçın tümünü ındırıp deneyemedım. Bıldığınız şuan çalışan bır uygulama varsa konu altına yazabılırsınız.

Not : Konu yanlıs yere acıldıysa kusura bakmayın..
Free numara olayı şu sıralar sıkıntı. Daha önce free no aldığımız uygulamalar şuan ücret talep ediyor. Ücret karşılığında almak istersen Primo emsallerine göre sağlıklı.
Kolay gelsin.

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;8389139' Alıntı:
Free numara olayı şu sıralar sıkıntı. Daha önce free no aldığımız uygulamalar şuan ücret talep ediyor. Ücret karşılığında almak istersen Primo emsallerine göre sağlıklı.
Kolay gelsin.

hocam eğer talep ettıklerı ucret cok fazla degılse ucret karsılıgı alabılırım. Bu arada satın alacağım numaranın geçerlılık suresı ne kadar?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.