Whatsapp Mobil ve Pc için fake numara alma

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
KONU GÜNCEL FAKAT TALK2 UYGULAMASI ÜCRETLİ OLDU.TALK2 YERİNE PRİMO UYGULAMASINI KULLANABİLİRSİNİZ...GOOGLE'A PRİMO NUMARA ALMA YAZARSANIZ BİR SÜRÜ VİDEO ÇIKACAKTIR :)

ŞİMDİ SİZE WHATSAPP BİLGİSAYARDAN VE
TELEFONDAN NASIL FAKE NUMARA İLE KULLANICAĞIMIZI ÖĞRETECEĞİM.

BU ANLATICAĞIM BİLGİSAYARDAN YAPMAK İSTEYENLER İÇİN GEÇERLİDİR MOBİL AŞAĞIDA ANLATICAM

ADIM 1) VERİCEĞİM LİNKTEN BLUESTACKS ADLI PROGRAMI İNDİRİN VE KURUN

LİNK: https://cloud.mail.ru/public/3xDW6oaaSpBi/BlueStacks AppPlayer 0.9.23.5302.zip

ADIM 2) SONRA TELEFONUNUZ OLDUĞUNU VARSAYIYORUM

TELEFONUNUZA TALK2 ADLI UYGULAMAYI İNDİRİYORUZ.

TALK2 KAYIT: EKRANA GELEN LOGİN KISMINA TIKLIYORUZ VE ORAYA NUMARAMIZI GİRİYORUZ.
NUMARAYI DOĞRU GİRİN ÇÜNKÜ KOD GELİCEK. GİRDİKTEN SONRA İLERLERİYORUZ VE EKRANA GELEN KODU GİRİYORUZ.
TALK2 KAYIT İŞLEMİ HAZIRLANDI. TALK2 YE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA SOL ÜSTTE 3 TANE ÜST ÜSTE ÇUBUK OLUCAK ONA TIKLAYIN.
VE ORADA +63 İLE BAŞLAYAN NUMARA VAR ONU BİR YERE KAYIT EDİN.

ADIM 3) YENİ BİR GOOGLE PLAY HESABI OLUŞTURUN.(TAVSİYEM OLUŞTURMANIZ AMA MEVCUT OLANIDA KULLANABİLİRSİNİZ.)
KURULAN GOOGLE HESABINA NUMARA FELAN EKLİYCEZ YENİ KURUN DERİM.

KURDUĞUNUZU VARSAYIYORUM.

ADIM 4) BLUESTACKS'I AÇIYORUZ.VE GOOGLE PLAYE GİRİYORUZ.TABİ KARŞINIZA GOOGLE HESABI FELAN GİRİŞ EKRANI GELİCEK ORAYA KURDUĞUNUZ
VEYA MEVCUT OLAN GMAİL HESABINI GİRİYORUZ.SONRA PLAY STRORE'DEN WHATSAPP'I İNDİRİYORUZ.PLAY STORE SÜREKLİ KAPANIRSA TARAYICIDAN
WHATSAPP APK TAMİNDİR YAZARAK İNDİRİP KURABİLİRSİNİZ.

ADIM 5) WHATSAPP I İNDİRİP KURDUK SIRA FAKE NUMARA İLE HESAPP OLUŞTURMADA.

İLERİ DİYORUZ VE WHATSAPP NUMARA İSTEYEN YERE ( + LI YERE 1 İ SİLİP 63 YAZIYORUZ).
ARDINDAN DİĞER KISMA TALK2 DEN ALDIĞINIZ WHATSAPP NUMARASINI YAZIYORSUNUZ.+63 OLMADAN
1 2 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA TALK2 YE BİR MESAJ GELİCEK O WHATSAPP KOD'UDUR.ONU WP'YE GİRİYORUZ.
VEE NORMAL BİR WHATSAPP KULLANIR GİBİ KULLANIYORUZ.

ADIM 6) KİŞİ EKLEMEK İSTEDİĞİMİZDE NORMAL WPDE KİŞİ EKLER GİBİ EKLİYORUZ.KARŞINIZA KİŞİ EKLEME
GOOGLE YERİ GELDİ ORAYA İSMİNİ NUMARA KISMINA +90 OLUCAK ŞEKİLDE GİRİYORUZ YOKSA OLMAZ
ÖRNEK: +90531 531 3131 GİBİ
YENİ KİŞİ EKLE DEDİĞİNİZDE KİŞİ WHATSAPP KİŞİLER KISMINA GELİCEKTİR.ARTIK TALK2 DEN ALDIĞINIZ
FAKE NUMARA İLE KULLANABİLİRSİNİZ.

MOBİL KULLANICILAR İÇİN FAKE WHATSAPP

ADIM 1)ÖNCELİKLE TELEFONUMUZDA YÜKLÜ OLAN WHATSAPP UYGULAMASINI SİLMEK ZORUNDAYIZ SİLMEK
İSTEMİYORSANIZ BAŞTAN VAZGEÇİN.KALDIRDIK VARSAYIYORUM.

ADIM 2)GOOGLE PLAY'DEN TALK2 ADLI UYGULAMAYI İNDİRİYORUZ.

ADIM 3)TALK2'Yİ AÇIP LOGİN DİYORUZ VE SİZDEN NUMARA İSTİYECEK ORADAN TÜRKİYE'Yİ SEÇİYORUZ.
VE KENDİ NUMARAMIZI YAZIYORUZ.KOD GELİCEK ONA GÖRE DOĞRU GİRİN

ADIM 4)TELEFONUNUZA KOD GELDİKTEN SONRA O KODU EKRANDAKİ YERE GİRİYORUZ.VE GİRİŞ YAPTIK

ADIM 5)GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA SOL ÜST KÖŞEDE 3 ÇİZGİ OLUCAK ONA TIKLAYIN VE SOLDA
+63 İLE BAŞLAYAN NUMARA OLUCAK ONU BİYERE NOT ALIN

ADIM 6)WHATSAPP'I TEKRAR YÜKLEYİN. VE NUMARA KISMINA TALK2 DEN ALDIĞINIZ NUMARAYI GİRİN
GİRERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREK YER +1 YAZAN YERİ SİLİP +63 YAZICAKSINIZ VE
TALK2 DEN ALDIĞINIZ NUMARAYI +63 OLMADAN YAZICAKSINIZ ÇÜNKÜ +63'Ü BAŞA YAZDIK

ADIM 7)İLERİ DEDİKTEN SONRA 2 3 DAKİKA SONRA TALK2'YE KOD GELİCEK.O KODU WHATSAPP'A GİRİYORUZ.

ADIM 8)HAYIRLI OLSUN FAKE WHATSAPP'INIZ OLDU. KİŞİLER KISMINDA BÜYÜK İHTİMAL KİŞİLERİNİZ GELİCEKTİR.
EĞER Kİ GELMEZ İSE NORMAL WP KİŞİ EKLER GİBİ EKLE DİYORUZ. KİŞİYİ EKLERKEN NUMARASININ BAŞINA +90 EKLEMEMİZ ŞARTTIR.
AKSİ TAKTİRDE KİŞİ YANLIŞ OLUR. ÖRNEK : +90531 532 3233 GİBİ

DİLEDİİNİZ GİBİ KULLANIN İSTER MİLLETİ TROLLEYİN İSTER SEVGİLİNİZE YAZIN.

İŞİNE YARARSA TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN.

İYİ GÜNLER

Mobil kullanıcılar için tek telefonda 4 whatsapp kullanma Link Yakamoz1319'dan alıntıdır

http://www.turkhackteam.org/google-...-whatsapp-kullanmak-dev-konu-yakamoz1319.html

İşlem yine aynısı gibi whatsappı indiriyoruz plus olanları +2 +3 vs. vs. aynı taktik üzerinden yapıyoruz yapamayan olursa özelden mesaj atması yeterlidir
[/COLOR]

Son düzenleme:

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Yöntem eski daha önce açıldı em son çalışmıyordu talk2 numarayı veriyor ama para istiyordu kullanmak için?

Miraceddin

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
258
0
istanbul
eline emeğine sağlık dostum ama resim yada videolu anlatım bekliyoruz :) daha açıklayıcı oluyo :) napacağımızı biliyorz o zaman :)

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Talk 2 kendi numaranı kaydediyor. Onu nasıl sileceğiz?
Ya da şöyle diyim, talk 2 hesabını nasıl silebiliriz?

ksmsari

Yeni üye
1 Ağu 2016
34
0
Mersin
Ellerine sağlık kardeşim yaralı bir konu. Ayrıca şu anda denedim konu güncel talk 2 çalışıyor arkadaşlar. :)

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
Talk 2 kendi numaranı kaydediyor. Onu nasıl sileceğiz?
Ya da şöyle diyim, talk 2 hesabını nasıl silebiliriz?

hocam talk2 ye numaranı vermek yerine textnow.com sitesini kullanabilirsiniz

ayrıca :) malesef türkiye için öyle bi sistem bulunmamakta ayrıca aptallık olmasın ama teşekkür için teşekkür butonunu kullanırsanız sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.