Çözüldü Whatsapp plus için numara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
Merhaba arkadaşlar,bana whatsapp plus için +1 vb numara lazım..forumda ki konularda bulunun uygulamalar ücret istiyor..alternatif kendi indirdiğim telos,virtual,text me up ta ücret istiyor.güncel olarak kullandığınız bir uygulama mevcut mu acaba?

İyi forumlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
Temp mail ile bi Facebook hesabı açıp öyle kayıt olmayı deneyin. En son kayıt kısmında kod isteyecek oraya 304 yazın

elimde olan onaylı bir hesapla giriş yaptım ama bu seferde şöyle bir sayfa açtı orayı geçemiyorum..10-15 farklı email denedim

MdXD96.jpg

TCU

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
818
0
26
|<Mars>|
textnox sitesinden almanı tavsiye etmem apks'ını bulup indirmelisin çünkü bir süre sonra işlem yapmadığını tespit edince numaranı başkasına veriyor sitede o zaman whatsapp da gidiyor yaşayan dostlarım olduğundan deneyimle bunu yazıyorum iyi forumlar.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Merhaba arkadaşlar,bana whatsapp plus için +1 vb numara lazım..forumda ki konularda bulunun uygulamalar ücret istiyor..alternatif kendi indirdiğim telos,virtual,text me up ta ücret istiyor.güncel olarak kullandığınız bir uygulama mevcut mu acaba?

İyi forumlar...

merhaba kendi kullandığım talkatone var baya iyi sadece gmail ile bile açılıyor her hesap başı 2 numara veriyor ilkini beğenmez isen ikincisini değişdirme fırsatı veriypr

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Textnow'u sana öneririm ben yaklaşık 6 ay önce facebook üzerinden kayıt olup numara almıştım 1 2 hafta kullandım sonra 3 4 ay kullanmadım geçen gün tekrar plus yükledim numara duruyomu diye denedim gayette sorunsuz bir şekilde numara duruyor halen daha kullanmaktayım

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~
merhaba kendi kullandığım talkatone var baya iyi sadece gmail ile bile açılıyor her hesap başı 2 numara veriyor ilkini beğenmez isen ikincisini değişdirme fırsatı veriypr

Ekstra olarak ios için ring4 kullanabilirsiniz

Textnow'u sana öneririm ben yaklaşık 6 ay önce facebook üzerinden kayıt olup numara almıştım 1 2 hafta kullandım sonra 3 4 ay kullanmadım geçen gün tekrar plus yükledim numara duruyomu diye denedim gayette sorunsuz bir şekilde numara duruyor halen daha kullanmaktayım

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.