WhatsApp sürekli kod gönderiyorlar ne yapabilirim?

baycesur

Üye
15 Kas 2021
55
11
moskova
Merhaba yine ben bugün ki sorunumuz bi değerli kardeşimizin WhatsApp'ına yabancı bi pc yada android bilemiyorum vs işte sürekli giriş kodu geliyormuş sonra sistem uyarı vermiş ve 12 saat sonra tekrar deneyin demiş sonra birdaha WhatsApp'ta mesaj gitmemiş bildiğiniz hani şimdi karşıdaki kişini nin interneti kapalı olurda 1 tik olur ya işte öyle oysaki karşıdaki kişinin interneti kapalı değil bu kardeşim geldi bana söyledi
Nasıl çözebiliriz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Merhaba yine ben bugun ki sorunumuz bi değerli kardeşimizin whatsabına yabancı bi pc yada android bilemiyorum vs işte surekli giriş kodu gelyormus sonra sistemuyarı vermiş ve 12 saat sonra tekrar deneyin demiş sonra bidaha whatsaptan mesaj gitmemiş bildiğinizhani şimdi karşıdaki kişininin interneti kapalı olurda 1 tik olur ya işte oyle oysaki karşıdaki kişinin interneti kapalı depil bu kardeşim geldi bana soyledi S O R U N B U
Kanka hani su kod atıp WhatsApp ı 12 saat buga sokuyorlar sanırım onu yapıyor çözümünü bilemiyorum geçmiş olsun

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba yine ben bugun ki sorunumuz bi değerli kardeşimizin whatsabına yabancı bi pc yada android bilemiyorum vs işte surekli giriş kodu gelyormus sonra sistemuyarı vermiş ve 12 saat sonra tekrar deneyin demiş sonra bidaha whatsaptan mesaj gitmemiş bildiğinizhani şimdi karşıdaki kişininin interneti kapalı olurda 1 tik olur ya işte oyle oysaki karşıdaki kişinin interneti kapalı depil bu kardeşim geldi bana soyledi S O R U N B U
Hesabı kapatılmış herhalde anladığım kadarıyla. Whatsapp desteğe mail atıp bu işlemi kendisinin yapmadığını dile getirmeli

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Merhaba yine ben bugün ki sorunumuz bi değerli kardeşimizin WhatsApp'ına yabancı bi pc yada android bilemiyorum vs işte sürekli giriş kodu geliyormuş sonra sistem uyarı vermiş ve 12 saat sonra tekrar deneyin demiş sonra birdaha WhatsApp'ta mesaj gitmemiş bildiğiniz hani şimdi karşıdaki kişini nin interneti kapalı olurda 1 tik olur ya işte öyle oysaki karşıdaki kişinin interneti kapalı değil bu kardeşim geldi bana söyledi
Nasıl çözebiliriz?
Merhaba,
Whatsapp bomber saldırısı olma ihtimali var kali linux üzerinden toolarlar yapılan bir saldırıdırı bunu yaptıkça arkadaşınızında whatsapp hesabıda hata vermeye başlamış tahminimce böyle olmuş olabilir whatsapp ile iletişime geçerseniz ve bu giriş kodları benim tarafımdan yapılmadığını bildirir iseniz sorununuz çözülebilir.
iyi günler iyi forumlar dilerim :)

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,231
Merhabalar,
Geçmiş Olsun
Sorununuzu pek anlayamadım ama şöyle iki çözüm yolu var;

~WhatsApp Kapanan Hesabı Açma

Whattsap Destek Hattı'na Kendi Eposta Adresinizden Şu Mesajı Göndermelisiniz, Merhabalar, +90 000 000 0000 Numaralı WhatsApp Hesabım Bilemediğim Bir Nedenden Kapatıldı, Hesabımın Tekrardan Aktif Edilmesini İstiyorum. Saygılarımla.

İngilizce;

[ICODE]Hello, My WhatsApp Account No. +90 000 000 0000 has been closed for an unknown reason, I want my account to be activated again. With all due respect.[/ICODE]
Buradan Sonra Size Mail Gönderilecek Ve Size Telefon Numaranızın İçinde Gözüktüğü Bir Fatura İsteyecekler(Ekran Görüntüsü Şeklinde).
Gönderdikten 2-3 Saat Sonra Tekrardan Kod Girerek Whattsap 'a Giriş Yapabilirsiniz.

~WhatsApp -1 Düşen Hesabı Kurtarma

Üstteki Anlattığım Methodun Aynısı Sayılır Sadece Taslağı Biraz Düzenlemeniz Gerekir Örn;
Merhabalar, WhatsApp Ekibi +90 000 000 0000 Numaralı WhatsApp Hesabıma Sms Veya Çağrı Gönderilemiyor Lütfen Kısa Sürede Yardımcı Olun.

İyi Forumlar!

aSchPM

Yeni üye
18 Kas 2021
30
6
Nasıl çözebiliriz?
ayarlar - gizlilik güvenlik - iki faktörlü doğrulama aç üstüne mail at kod göndermeyi kitlerler büyük ihtimalle hesabını dondurmak için v4tlog spam atiyorlar

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Nasıl çözebiliriz?
Merhaba bu tür saldırılar büyük ihtimalle bir tanıdık tarafından yapılıyor olabilir. Kendimden ve çevremden örnek verecek olursam. Bu tür saldırılara ben ve çevremdeki bazı kişiler de uğradı. Çözüm olarak yapacağınız şeyler karşıdaki kişiyi bulmadığınız sürece yok. Bu yapılanın aynısını defalarca uğradım lakin herhangi bir sıkıntı yaşamadım sadece telefonuma birkaç mesaj geldi sonra uğraşmayı bıraktılar. Ama ben rahatlıkla kullanabiliyordum whatsapp'ı. Bunu yapan kişilerin telefon numaranızı bilmeleri gerektiği için büyük ihtimalle ya whatsapp gurubunuzdaki kişilerdir ya da yakın arkadaşlarınızdır. Ama en büyük olasılık yakın çevrenizdir. Şaka amaçlı olsun, yeni bir şey öğrenip bu öğrendiği şeyi yakın arkadaşları üzerinde deneme rahatlığı olsun. Bu yüzden yakın çevre daha çok hedef olmaktadır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.