Whatsapp Takip

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
Arkadaşlar kardeşimin telefonuna gelen instagram,facebook,whatsapp mesajlarının bilgisayarıma gelmesini istiyorum.

Telefonunu alıp bilgisayar üzerinden işlem yapabilirim.

Bildiğiniz yöntem varsa bekliyorum.Acil bir durum

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
anladığım kadarıyla telefonda sosyal medyalarda ne yaparsa pcnde gözükmesini istiyorsun win10 da mağaza uygulaması var burdan istediğin mobil uygulamasını indirip kolaylıkla mobil uygulamaları pcnde çalıştırabilirsin tabi kullanıcı adı şifresi de lazım

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
anladığım kadarıyla telefonda sosyal medyalarda ne yaparsa pcnde gözükmesini istiyorsun win10 da mağaza uygulaması var burdan istediğin mobil uygulamasını indirip kolaylıkla mobil uygulamaları pcnde çalıştırabilirsin tabi kullanıcı adı şifresi de lazım

kardeşim aklıma geldi de bir sosyal medyada 4-5 hesabı var .Mal mal sayfalar felan açmış.

negatif332133

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
849
1
Mersin
Arkadaşlar böyle birşey yok diyenler birşey bilmiyor sanırım
Dostum yapman gerekenleri anlatıyorum
Kardeşinin telefonunu al
Bilgisayar dan whatsapp webe giriş yap
Ondan sonra her zaman whatsapp webe bakarak tüm konuşmalarını gorebilirsin
Whatsapp için dır.

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
Arkadaşlar böyle birşey yok diyenler birşey bilmiyor sanırım
Dostum yapman gerekenleri anlatıyorum
Kardeşinin telefonunu al
Bilgisayar dan whatsapp webe giriş yap
Ondan sonra her zaman whatsapp webe bakarak tüm konuşmalarını gorebilirsin
Whatsapp için dır.

Aynen hocam hiçbirşey imkansız değildir,onu bir süredir öyle hallediyorum zaten de ben bir çeşit RAT keylogger olarak istemiştim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.