Whatsapp Üzerinden Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
609
3
Selamün aleyküm abilerim , benim bir arkadaş whatsapp ve messenger ile ilgili konuşmaları kaydetmemiş ve silmiş,geri getirmek için bir yolu var mı?(bilgileri aktarma ve gmailden geri getirmeyi denedim ama olmadı)

karansa

Yeni üye
31 Ağu 2007
25
3
Selamün aleyküm abilerim , benim bir arkadaş whatsapp ve messenger ile ilgili konuşmaları kaydetmemiş ve silmiş,geri getirmek için bir yolu var mı?(bilgileri aktarma ve gmailden geri getirmeyi denedim ama olmadı)
Eğer Cloud bir yedekleme yoksa tek çare Data Recovery tarzı programla Whatsapp klasöründe silinen data dosyalarını geri getirmektir. Zahmetlidir ayrıca cihazda Root yetkisi gerektirir. Bilgisayar'a USB Hata Ayıklama modu ile bağlarsanız Bilgisayar'da bulunan benzer bir yazılımla silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Zamanında kurtarmışlığım var ancak mesajların hepsi düzgün tarihleri ile gelmiyor. Çok önemli bir sohbet verisi yoksa uğraşılmayacağını düşünüyorum.

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
609
3
Eğer Cloud bir yedekleme yoksa tek çare Data Recovery tarzı programla Whatsapp klasöründe silinen data dosyalarını geri getirmektir. Zahmetlidir ayrıca cihazda Root yetkisi gerektirir. Bilgisayar'a USB Hata Ayıklama modu ile bağlarsanız Bilgisayar'da bulunan benzer bir yazılımla silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Zamanında kurtarmışlığım var ancak mesajların hepsi düzgün tarihleri ile gelmiyor. Çok önemli bir sohbet verisi yoksa uğraşılmayacağını düşünüyorum.
Data verisi olmadığını ve telefona format attığını söyledi de messenger son şansım diye düşündüm , sanırım ona da bir çözüm bulamayacağım gibi duruyor fakat gene de cevabınız için teşekkür ederim

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
Aleykümselam,

WhatsApp ve Messenger sohbetlerini geri getirmenin en kolay yolu, cihazınızdaki sohbet yedeğini geri yüklemektir. Ancak, bu yöntem yalnızca sohbet yedeği aktifse ve silinen mesajların yedeklendiği tarihe kadar geri yükleme işlemi yapılırsa mümkündür. Üçüncü taraf bir uygulama veya hizmet kullanarak sohbet yedeğini geri yüklemek için, Google Play Store veya App Store'dan bir uygulama indirebilirsiniz. Bu uygulamalar, telefonunuzdaki sohbet yedeğini tarayarak silinen mesajları bulmaya çalışır. Ancak, bu yöntemlerin başarılı olma garantisi yoktur.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,428
49
975
Merhabalar

öncelikle diğer arkadaşlarımızın dediği olmazsa bundan sonra bu sorunu yaşamamak için yedek almayı unutmayınız ve size tavsiyem bu tür durumlarda aero whatsapp kullanmanızdır.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.