Sosyal Mühendislik Whatsapp'da 5 bin Kişiye Nasıl Toplu Mesaj Atılır ?

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
Arkadaşlar merhaba benim 5 bin kişilik müşterilerimin telefon numarası var zaman zaman bu kişilere bilgilendirme mesajı atmak zorunda kalıyorum. Watsappın kendisinde bulunan toplu mesajı kullanamıyorum çünkü orayı kullanabilmem için toplu mesaj atacağım kişilerin beni rehberlerine eklemesi gerekiyor. Tek tek mesaj atmaya çalıştığımda ise 300 400 mesajda watsapp kapanıyor. Rehbere eklenmeden nasıl toplu mesaj atabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba

Grup olarak atabilirim fakat müşterilerimin birbirlerinin numarasını bilmesini istemiyorum. Bunu öneren arkadaşlar olabilir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Cevap: Watsappda 5bin kişiye toplu mesaj atma

Merhaba,

"WhatsApp Business" uygulamasını telefonunuza indirerek bu sorunu çözmüş olursunuz.

Bilgfinize,

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

wrozly

Üye
20 Ocak 2021
78
4
Türkiye

Arkadaşlar merhaba benim 5 bin kişilik müşterilerimin telefon numarası var zaman zaman bu kişilere bilgilendirme mesajı atmak zorunda kalıyorum. Watsappın kendisinde bulunan toplu mesajı kullanamıyorum çünkü orayı kullanabilmem için toplu mesaj atacağım kişilerin beni rehberlerine eklemesi gerekiyor. Tek tek mesaj atmaya çalıştığımda ise 300 400 mesajda watsapp kapanıyor. Rehbere eklenmeden nasıl toplu mesaj atabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba

Grup olarak atabilirim fakat müşterilerimin birbirlerinin numarasını bilmesini istemiyorum. Bunu öneren arkadaşlar olabilir :)

Merhaba bahsettiğiniz şeyi yaparmi bilmiyorum fakat bunu telegram için yapmışlardı herkese özel mesajdan duyuru atıyordu aynısını WhatsApp içinde uyarladilar ama o plugin varmı yada ne kadar güvenilir bilmiyorum ilgilenirseniz diye aşağıya linki bırakıyorum

WhatsAsena UserBot

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-

Merhaba değerli üye,

Bu konuyu araştırır iken şöyle bir video buldum.Umarım işine yarar.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=BKsN1YJBwjI[/ame]

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0

Merhaba Dostum. WhatsApp'ta Toplu Mesaj Özelliği Var Oradan Yapabilirsin, Ayrıca Modlu WhatsApp'larda Var Aşağıya linki ve VirusTotal'ı Bırakıyorum Göz Atmanı Öneririm. Ama Şunu Unutmayınız Beta Sürümünü Paylaşacağım Orada Açık Bu Özellikler... İyi Forumlar :)

WhatsApp Beta Aero: TIKLA GİT
VirusTotal: TIKLA GİT

hocam bunuda kullanıyorum zaten bunda mesaj gidiyor gibi gözüküyor 2 tık oluyor ama mesaj gitmiyor :D denemediğim yöntem kalmadı nerdeyse kendimde denedim mesaj ulaşmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.