WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Kardeşim denedin mi istediğin numarayı alabildin mi

Resimli anlatım yapmıştım dostum denemesem resimleri nasıl ekleyecektim. ayrıca şöyle anlatayım istediğin numarayı alma olayı şu . Sen voxox da bir hesap açarsın . Voxox sana sanal bir numara verir. Sen hep o numarayı kullanmak zorundasın. +12316... vs. Aynı şekilde paralı satılanlarda var ama hep bu şekilde yabancı numaralar. Tr numarası satmıyorlar yani . Satın almak bişey değiştirmiyor yani :) Sen uygulamadan birini arayıp veya mesaj atmak istediğinde ki numaranı değiştirebiliyorsun sadece

xXTRUCKXx

Üye
29 Ocak 2015
70
0
Samsun
Kardeşim ben denedim ama olmadı bak nasıl yaptığımı söyliyeyim önce bilgisayara indirdim voxox u kurdum girişimi yaptım öyle bıraktım sonra telefonuma indirdim dediğin gibi numarayı değiştirdim ordan sonra WhatsApp ı sildim yeniden indirdim girerken o numaramı yazdım 5dakika bekledim gelmedi sms felan beni ara dedim oda olmadı sonra silip bidaha denedim 25dakika sonra deneyin dedi varmı bi yanlışım

NightKiller

Yeni üye
7 Şub 2015
10
0
Çok iyi değerlendirilebilir

gerçekten çok iyi eğer iyi bir şekilde kullanırsak çok iyi değerlendirilebilir

sepultura46

Yeni üye
1 Ocak 2015
35
0
Krds 10 numara ellerine saglikk ama 1 dolar bitince 2. Uyelik icin baska tel numarasi gerekio galiba bunun bi caresi yok mu yani ayni tel no ustune bircok uyelik alamaz miyiz

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Malesef bütün sahte numara servislerinin numaralarını kabul etmiyor.. Gerçek bir numara deneyiniz.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
4LMzRq.png

Kendi cep telefonu numaramla kayıt olabiliyorum ammena, ama sahte numarayla olmuyor dediğim gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.