Whatsppım yasaklandı

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
selamlar

Yeni hat aldım daha whatsappı 2 gündür kullanıyordum whatsapp koşullarını ihlal edecek hiçbirşey yapmamama rağmen whatsapp koşullarını ihlal ettiğiniz için whatsappınız kapatıldı diye bir uyarı aldım ve whatsapp erişimim kesildi.

İnternette bir kaç araştırma yaptım ve [email protected] a mail atılabiliyormuş bu konuyla ilgili şansımı denemek adına attım ve bekliyorum başka neler yapabilirim bu konuda bilgisi deneyimi olan arkadaşlar varmı ?

* Attığım mailden dönüş geldi içeriği
'' Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Şu anda WhatsApp'a erişiminiz olmadığını anlıyoruz. Talebinizi yanıtlamak için özenle çalışıyoruz.
Sabrınız için teşekkürler, en kısa zamanda size geri dönmek için elimizden geleni yapacağız.

Daha fazla bilgi için, lütfen bu Yardım makalemize göz atın.''

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
whatsapp plus mu kullandınız ?
bu gibi durumlarda malesef mail yoluyla hatayı bildirmek durumundan başka yapılabilecek işlem yok

Son düzenleme:

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
14
767
merhaba
Eğer hesabınızın yanlışlıkla yasaklandığını düşünüyorsanız, lütfen whatsapp desteğe telefon numaranızı ve talebinizi e-posta ile yollayın

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
whatsapp plus mu kullandınız ?
bu gibi durumlarda malesef mail yoluyla hatayı bildirmek durumundan başka yapılabilecek işlem yok

iphone cihazımda bi whatsap plus vardı duruyordu birde normal whatsaapp bu sorun teşkil edermi? whataspp plusda farklı no normal whatsapppda bu kapanan numaram vardı.

merhaba
Eğer hesabınızın yanlışlıkla yasaklandığını düşünüyorsanız, lütfen whatsapp desteğe telefon numaranızı ve talebinizi e-posta ile yollayın

Evet mail attım böyle bir dönüş gelmiş..

Merhaba,

WhatsApp'taki eylemlerinizle Hizmet Şartlarımızı ihlal ettiğiniz için WhatsApp hesabınız yasaklanmıştır.

Unutmayın, hesap etkinliğinin Hizmet Koşullarımızı ihlal ettiğine inandığımız hesapları yasaklıyoruz. WhatsApp'ın geçerli kullanımları ve hizmet koşullarımızı ihlal eden eylemlerle ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Hizmet Koşullarımızdaki "Servislerimizin Geçerli Kullanımları" kısmını gözden geçirin.

Bir uyarıda bulunmadan hesabınızı yasaklayabiliriz. Eğer hesabınızın yanlışlıkla yasaklandığını düşünüyorsanız, lütfen bize telefon numaranızı ve talebinizi e-posta ile yollayın.

Not: WhatsApp önceden haber vermeksizin herhangi bir nedenle hizmetini değiştirme, askıya alma veya tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hizmet sonlandırma hakkını saklı tutar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,540
10
721
Kaer Morhen
Merhaba WhatsApp Ekibi. WhatsApp'ta kuralları ihlal etmediğime eminim. Ailem ve arkadaşlarım ile WhatsApp üzerinden iletişime geçiyorum. Yasaklandığımdan dolayı iletişimde sorun yaşamaktayım. Hesabımın geri açılmasını arz ederim. Teşekkürler. Telefon numaram : +90(numaranız)

Bu maili WhatsApp'a mail olarak atabilir misiniz ? Sorununuz büyük ihtimal ile çözülecektir. Ayrıca mail atmayı bıraktığınız an hesabınızın açılmasını kendiniz reddetmiş olursunuz :) Her reddedildiğinde tekrar tekrar farklı mailler deneyin. Hesabınızın yasağı kaldırılacaktır.

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
Merhaba WhatsApp Ekibi. WhatsApp'ta kuralları ihlal etmediğime eminim. Ailem ve arkadaşlarım ile WhatsApp üzerinden iletişime geçiyorum. Yasaklandığımdan dolayı iletişimde sorun yaşamaktayım. Hesabımın geri açılmasını arz ederim. Teşekkürler. Telefon numaram : +90(numaranız)

Bu maili WhatsApp'a mail olarak atabilir misiniz ? Sorununuz büyük ihtimal ile çözülecektir. Ayrıca mail atmayı bıraktığınız an hesabınızın açılmasını kendiniz reddetmiş olursunuz :) Her reddedildiğinde tekrar tekrar farklı mailler deneyin. Hesabınızın yasağı kaldırılacaktır.

evet 2 tane mail attım sizin verdiğiniz metin mesajı ile 3 oldu 2 inci mailimden gelen cevap bu şekilde o biraz şevkimi kırdı açıkcası.

Merhaba,

Hesap etkinliğiniz, Hizmet Şartlarımızı (http://www.whatsapp.com/legal/#terms-of-service) ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık. Hesabınızla ilgili çok sayıda şikayet aldık ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak adına şikayetler hakkında size daha fazla bilgi veremiyoruz.

Şu anda bu konuda başka bir yorum yapamıyoruz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.