WHM Google Cloud kurulum

PolyanaCC

Üye
14 Şub 2019
103
2
7. Cadde
Merhaba ben POLYANACC başliktan anlaşildiği gibi bana Google Cloudun SSH indan sunucu nasil kurulur bilen var mı ya anlatabilirmi ve ya bu konuyu bastan sona yapabileceğim neresi var elimde plesk var yani iyi kötü biliyorum whm de kurmak istiyorum denedim hatalar fln aldim bastan sona bilen anlatabilrse diğer bilmeyenler icinde güzel olur

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.