Wi-fi ağında görünmez olmak?

MrEnigma

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
290
0
Arkadaşlar nasıl wifi ağında görünmez olurum. Yani bi wifi ağının şifresini kırıp bağlandğımda nasıl ana kullanıcı beni fark etmez. ne yapmam lazım

4 Eki 2015
80
0
ağdaki cihazları tarat, ağdaki herhangi bir cihazın mac adresi ve yerel ipsini kopyala bunlarla ağa gir
tam olarak görünmez olmazsın ama şüphe de uyandırmazsın.(klonlanan ana cihazı ağdan atmayı unutma)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,793
339
85
u bilmiyorum maalesef
Öyle bir yöntem yok diye biliyorum modem arayüzünde tak diye listede çıkıyorsun.

bağlantı adını : localhost > server > modem gibi şeyler yaparsan belki o isimleri gördüğünde modem sahibi modemin ayarlarına ait birşey diyecek geri çekilecektir.

Zaten adam fazla bilmiyor isede bunlara dikkat etmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.