Zararlı Yazılım wifi ağımda bulunan cihazlara sızma

arifcitil19

Yeni üye
24 Mar 2015
49
0
merhaba arkadaşlar
benim şahsım adına bulunan wifi ağına bağlanan cihazlara otomatik olarak trojan düşmesini ve cihaz içeriğini dosyalarına kadar görmek istiyorum.
Nasıl yaparım?

arifcitil19

Yeni üye
24 Mar 2015
49
0
teşekkür ederim. peki şöyle birşey oluşturulabilir mi?
hani kurumsal ağlara bağlanırken ağda oturum açın gibi bir uyarı gelir. böylece cihazın tüm bilgileri ele geçirilir. ben bu durumu wifi ağıma bağlanmak isteyen cihazlarda da oluşturup, oturum açtığında minik bir dosya inecek ve wifi açık kaldığı süre içerisinde de bizim tüm detayları görebileceğimiz uygulamaya entegre olsa ... :D

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
teşekkür ederim. peki şöyle birşey oluşturulabilir mi?
hani kurumsal ağlara bağlanırken ağda oturum açın gibi bir uyarı gelir. böylece cihazın tüm bilgileri ele geçirilir. ben bu durumu wifi ağıma bağlanmak isteyen cihazlarda da oluşturup, oturum açtığında minik bir dosya inecek ve wifi açık kaldığı süre içerisinde de bizim tüm detayları görebileceğimiz uygulamaya entegre olsa ... :D

Tabii ki oluşturulabilir. Beef framework kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken beef içerisinde olan js kodunu kullanmanız. Az önceki verdiğim konuda kullanıcıya bir dosya indirmesi söyleniyor. Beef kodunu bu dosya indirme kısmına yazabilirsiniz. Böylece ağdaki her kurban dns spoof işlemi ile sayfaya yönlendirilir, tarayıcı açık olduğu sürece erişiminiz olur. Tarayıcıyı kapattığı zaman bağlantı gider, bağlantı gitmeden backdoor yerleştirirsiniz. Az önceki konuyu ve alttaki konuyu incelerseniz daha detaylı anlarsınız. Mantık şu şekilde; dns spoof konusunda html ile tarayıcınızı güncelleyiniz yazılmış. Siz oraya istediğinizi yazabilir, hazır index kullanabilirsiniz(sahte login sayfası vb). Bu kodların arasına beef js kodunu kopyala yapıştır yapıp, kayıt ediyorsunuz. Kurban tarayıcıyı açtığı zaman nereye girmeye çalışırsa çalışsın sizin ağınıza düşüyor. Hal böyle olunca tarayıcıyı kapatır. Sizde belirli bir sayfaya girmeye çalıştığı zaman kendinize yönlendirirsiniz, size kalmış.

Zararlı kod için tıklayın
Dns spoof için tıklayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.