wifi çok yavaş çözüm lütfen

tufi78

Üye
13 Tem 2012
69
0
karabük
arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.bilgisayarımın wifisi gayet güzel çalışıyodu genellikle pc yi kardeşim kullanıyor geçenlerde yeğenler falan oyun falan oynuyodu ertesi gün elime bi aldım pc yi bağlantıları tek diş görüyor, bağlanmıyor, bağlanıyo sınırlı net diyo falan neyse wifi driveri güncelledim şimdi de wifi ile aynı odadayım kafasına göre 3 çekiyo 5 çekiyor. net çok aşırı derecede yavaş kablolu olarak bağlanıyorum gayet iyi bilgisi olan varsa yardım

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Muhtemelen internet üzerinden girdikleri oyunlardan sistemine zararlı yazılım bulaşmıştır. Driverlerin güncelliğinden ve adaptörün sağlamlığından eminsen sistemini güçlü bir antivirüse tarat. Combofix, Malwarebytes AntiMalware.

tufi78

Üye
13 Tem 2012
69
0
karabük
Muhtemelen internet üzerinden girdikleri oyunlardan sistemine zararlı yazılım bulaşmıştır. Driverlerin güncelliğinden ve adaptörün sağlamlığından eminsen sistemini güçlü bir antivirüse tarat. Combofix, Malwarebytes AntiMalware.

dosyaları etkilemeden bilgisayarı yeniledim mcafee ile de tarattım az önce 1 tane bile zararlı dosya bulamadı

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.bilgisayarımın wifisi gayet güzel çalışıyodu genellikle pc yi kardeşim kullanıyor geçenlerde yeğenler falan oyun falan oynuyodu ertesi gün elime bi aldım pc yi bağlantıları tek diş görüyor, bağlanmıyor, bağlanıyo sınırlı net diyo falan neyse wifi driveri güncelledim şimdi de wifi ile aynı odadayım kafasına göre 3 çekiyo 5 çekiyor. net çok aşırı derecede yavaş kablolu olarak bağlanıyorum gayet iyi bilgisi olan varsa yardım

Modem servis saglayıcını arayın ve sorununuzu çözsün bu arkadaşlar Türk Telekom Destek ekibi degil ki Modemi kimden aldıysanız o size hizmet en iyi şekilde verecektir... burdan sadece yorum yapabiliriz modeminizin sorununuzu yada bilgisayarınızdaki sorunu çözemeyiz... verdigimiz fikir bazı zaman mantıklı gelir bazı zaman yanlış Modeminiz Teknik Servis Ekibi var ....

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Tekrar Merhaba

Bu sorun bir çok sebepden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayarınıza bulaşan bir virüs, modemden kaynaklanan bir hata. Bunu buradan tahmin etmek zor. İnternet servis sağlayıcınıza ulaşarak destek talep edin ve bize mutlaka geri dönüş yapın. Duruma göre size yardımcı olalım.

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
kesın kota dolmuştur ondan kardes ay bası geldımı hızlanır can sıkma bendede ynısı var vırusle alakası yok yada baglantı sayısı çoksa neden olur

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1

Aşağıda linki bulunan Pc_Hızlandırma & Bakım v1.0 programını deneyebilirsin. internet hızlandırma &sorun giderme özelliği(özellikle kablosuz için) de mevcut

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Ağına Birileri Bağlanmış Olabilir ? Bir Bak İstersen
Arka Plan Uygulamaları İnternet Uzantılı Onlar Olabilir
Drıver Güncel Tutmayı Dene
Pc'nizi Bir Taratın Virüs Olabilir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.