wifi hackleme hk.

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Arkadaşlar öncelikler merhaba konuya geleyim hemen şimdi ben komşumun internetine bağlanıyordum komşum sanırım şifresini değiştirmiş ve giremiyorum ama ben tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana şifre falan sormuyor yani halen daha kayıtlı olduğunu düşünüyorum acaba şifreyi bulabilirmiyim ya da bağlanabilirmiyim ? bi göz atarsanız sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Türke zarar vermeye çalışma zorbalık yapma yasak komsunun interneti ona aittir kimsenin malına karısma
başkanım amacım o değil ben zaten başta ondan şifreyi 3 kere ard arda istedim hatta 3 te yazıverdi komşu şimdi düşündüm de sonuçta ben komşuma internet için para ödemiyorum falan yani bir daha gitmem yüzsüzlük olucak gibi gördüm.

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Arkadaşlar öncelikler merhaba konuya geleyim hemen şimdi ben komşumun internetine bağlanıyordum komşum sanırım şifresini değiştirmiş ve giremiyorum ama ben tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana şifre falan sormuyor yani halen daha kayıtlı olduğunu düşünüyorum acaba şifreyi bulabilirmiyim ya da bağlanabilirmiyim ? bi göz atarsanız sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
yaptığın çok yanlış kardeş adam çalışıyo parasını odüyo sende gidip çalıyorsun üstüne üstlük zarar veriyorsun adam insanlık yapıp şifreyi veryi ve sen hacklemeye çalışıyorsun yanlış konuyu kaldır bence

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Dostum şimdi en baştan adam reddedememiştir gidip istersen reddetmez :) boşver hackleme zaten bu yasak ihbar edilebilirsin konuyu ıhbar et sılınsın bence iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.