Wifi Kırıcı (Yardım)

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Dumpper şu anda kötü bence Türkiye fiber net e geçince yeni adsl ler geldi modemler geldi ve eskisi kadar korunmasız değil 5 tane wifi varsa %50 ihtimalle birisini buluyor.Dumpper için ise who is on my wifi diye bir uygulama var internette en ince şekliyle nasıl kuracağına ve şifre kıracağına dahil herşey var.

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
WifiSlax 10 veya 9 usb flash'a yaz.. Veya Sistemi vm player ile aç.. Youtune'dan videolara bakabilirsin.. GeminisAudioAll seçeneği tercihimdir.. Kırabilmen için.. Bulduğun wifi lerin altında Sİ yazması lazım No yazarsa kıramazsın. Korunmalıdır.. Dumpper felan boş..

westside22

Yeni üye
25 Haz 2015
12
0
sa beyler ben dumper v70.4 ü kurdum ama hiç bir sonuç alamadım yaptıklarımı anlatayım ilk önce winpcap jumstart ı kurdum sonra dumper ı actım benim evin wi fi ni gördü sonta jumpstart ı actım ordan baglanmaya calıstım fakat baglanmadı 'unable ...... ' bi hata verdi ben mi yanlış yaptım yoksa program mı boş ?

'Unqre

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
863
2
İstanbul
sa beyler ben dumper v70.4 ü kurdum ama hiç bir sonuç alamadım yaptıklarımı anlatayım ilk önce winpcap jumstart ı kurdum sonra dumper ı actım benim evin wi fi ni gördü sonta jumpstart ı actım ordan baglanmaya calıstım fakat baglanmadı 'unable ...... ' bi hata verdi ben mi yanlış yaptım yoksa program mı boş ?

Dostum Dumpper bütün wifileri kırmıyor.

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Keskin nişancı yardım etmeyeceksen öncelikle sen post kasma .

kardeşim dumperi kurduysan son sürümünde wps üzerinden saldırmayı dene eğer wps şifreli giriş açıksa bağlanman 6 saniyei alır .. wps modemin şifresini öğrenmek için öncelikle şu programı kullan PINwps'GUI v3 ... burdan aldığın şifreyi dumperde wps saldırı bolümünde kullanacaksın ve bağlanman saniyeler alacak :D

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
bir kaç aya forum boylemiydi :) insanlar wifi kırıcı yardım diyek onu acmazdı. girerdi ar-ge'ye windows tabanın wifi kırıcı black-king , simdi o programı bulamıyorsunuz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.