Network Wifi kırmanın yolu?

Alp Bey

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Arkadaşlar wifi kırmak sitedeki bütün yolları denedim gerek windows gerek kali linux hiçbirinden sonuç alamadım daha doğrusu kalide 78 yıl bekleseydim çıkardıgım cap dosyasını hashcat'le en geç 78 yıl içinde kırılıcaktı fakat o kadar zamanım yok güncel taze bilgisi olan varsa yardım bekliyorum sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1
aircrack-ng ailesi var en verimli sonucu bunlar verir ama yok abi ben anlamam diyorsan internetten wpa/wpa2 wordlistleri indir fern ile kaba kuvvet uygula ama en son cilalı taş devrindeki adamlar uyguluyordu bu son yöntemi haberin olsun

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Son düzenleme:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
önerim telefonunu rootlu yapıp Wpa-Wps Tester uygulamasıyla kırman ben bununla birçok kez wi-fi şifrelerini kırdım,sizde kullanarak kırabilirsiniz,

İyi Forumlar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Password listim eski baktimda.
Gunceller ve biraz bakimdan gecirirsem işe yarar gibi duruyor zamaninda cok ugrasmistim üstünde

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=NKaHqR2gfas&t=279s[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.