Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
Rica ederim

Android sürümü 5.ve üzeri ise root gerektirmez. Şifre kırılamadı hatası veriyorsa uygulamada sorun yok çalışıyor demektir. Ağı desteklemediği için kırma başarısız olmuştur. Başka ağda denemen gerek. Her ağ kırılmıyor maalesef

hocam android 5.0 sürümü var ama root yok olur mu? Telefon Note 3.Bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler

AfaSino

Kıdemli Üye
3 Eki 2015
2,686
0
Teknolojik
1vNbV5.png
Rootsuz telefonda indirmek zorunda mıyım bunu :)

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Hocam 1 günden beri hiçbirini kıramıyordu sanırım rootu sakat bugün denedim direk kırdı no root diyerek :) ellerine kollarına klavyene sağlık Allah klavyeni açık eylesin :)

modaiki4

Yeni üye
27 Şub 2012
23
0
hocam ben telefonuma indirdim lakin kurma işlemini yapamadım hiç kuramadım bile kur seçeneğine dahi ulaşamadım :) bu sorun neden kaynaklı olabilir girdiğimde programda note defteri açılıyor

7 Tem 2007
9,549
89
hocam ben telefonuma indirdim lakin kurma işlemini yapamadım hiç kuramadım bile kur seçeneğine dahi ulaşamadım :) bu sorun neden kaynaklı olabilir girdiğimde programda note defteri açılıyor
İndirmede sıkıntı olmuş. Tekrar indirmeni tavsiye ederim. Yine aynı sorun olursa farklı kaynaktan indirip denemeni öneririm.

Son düzenleme:

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
Ben kingroot ile rotladım program kuruldu açılıyor fakat kurulum resminde gösterdiğiniz gibi şeyler çıkmadı busybox vs. Gibi şeyler Normal mi?

furkanfb72

Yeni üye
7 Mar 2016
16
0
bu programla bugüne kadar en az 20 wifi kırmaya çalışmışım
hiçbirini kırmadı
hep hata veriyor yok bilmem wifiye felan uzaksın wifinin dibinde bile kırmıyor

DrAvengers

Yeni üye
20 Şub 2016
3
0
Dostum eline sağlık rica etsem apk uygulamayı nasıl düzenlendiğine dair bi konu açarmısın nasıl düzenlenir hnagi programlar kullanılır gibi

7 Tem 2007
9,549
89
bu programla bugüne kadar en az 20 wifi kırmaya çalışmışım
hiçbirini kırmadı
hep hata veriyor yok bilmem wifiye felan uzaksın wifinin dibinde bile kırmıyor
Modem desteği yoksa %100 çekse de bişey değiştirmez. Önemli olan yakınlık değil modem açığı
Maalesef :)
Dostum eline sağlık rica etsem apk uygulamayı nasıl düzenlendiğine dair bi konu açarmısın nasıl düzenlenir hnagi programlar kullanılır gibi
Çeşitli apk edit programları var. En basit ve pratik hangisi dersen play store de bulunan apk editor tavsiyedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.