WiFi sorunu Ağa bağlanmıyor

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Yakşamlar herkese. Beyler benim evdeki ağ redmi note 8 marka telefonda bağlanmıyor. Evdeki diğer leptap, tablet ve telefonlarda sorun olmuyor. Sadece bu telefonda oluyor. Telefon başka ağlara bağlanıyor. Evdeki ağa tek bağlanmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.​

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Merhaba
Telefondan Wifi ağını unut diyip
Tekrar denermisiniz
Yada ayarlar>Bağlantı ve Paylaşım>wifi mobil ağları Sıfırla yolunu takip et ayarlarını sıfırla
Tekrar Dene

Son düzenleme:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Modeminizi sıfırlayın

Telefonunuzda ağı sıfırlayın

Bilgisayarınızda veya herhangi bir cihazda wifikill, wificut gibi uygulamalar varsa silin

Bu adımlardan sonra düzelir umarım.

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar,
Bu sorun için size bir kaç çözüm alternatifi önerebilirim. Bunlar;
  • Wi-Fi ağınızı unuutup, yeniden bağlanmayı deneyin
  • Ağ veya Kablosuz Ağ verilerinizi sıfırlayın / Varsayılanlara geri dönün
  • Telefonunuzu yeniden başlatın
  • Telefonunuzun her ihtimale karşı yazılım güncellemesini kontrol edin

Bunların yanı sıra yine bağlantıda sorun yaşıyor iseniz evinizdeki internetin arayüzüne erişerek modeminizin 5 Ghz modem frekansını aktif edip bu ağa bağlanmayı deneyin. (Modeminiz 5 GHz Destekliyorsa)

İyi Forumlar

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Merhaba
Telefondan Wifi ağını unut diyip
Tekrar denermisiniz
Yada ayarlar>Bağlantı ve Paylaşım>wifi mobil ağları Sıfırla yolunu takip et ayarlarını sıfırla
Tekrar Dene

Hocam dediklerinizi uyguladım olmuyor. Baglaniyor ama İnternet kullanılamıyor diyor.

Modeminizi sıfırlayın

Telefonunuzda ağı sıfırlayın

Bilgisayarınızda veya herhangi bir cihazda wifikill, wificut gibi uygulamalar varsa silin

Bu adımlardan sonra düzelir umarım.

Modemi sıfırladım teli sıfırladım yine olmuyor.internet kullanılamıyor diyor.

modeminizin max cihaz kapasitesini arttırmayı deniyebilirsiniz

Bunuda denedim Hocam ama yine yok. İnternet kullanılamıyor diyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
merhabalar ;

en kolay yöntem müşteri hizmetlerini arayın , anlatın durumunuzu çözeceklerdir sorunu . modem ayarlarından engellenmiş olabilirsiniz belki .

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Merhabalar, cihazınızın yetersizliğinden veya alakalı bir sorundan olabilir yapılacak en mantıklı şey yetkili servise gitmektir, yakın zamanda wifi üzerinden bir değişiklik yaptıysanız geri almayı deneyebilirsiniz iyi forumlar

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Ağ Ayarlarınızı sıfırlamak için; Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla‘ya dokunun. Bu işlem, daha önce kullandığınız Wi-Fi ağlarını ve parolalarını, hücresel ayarları, VPN ve APN ayarlarını da sıfırlamaktadır.
:diablo

İyi Forumlar.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Ayarlara girip ağ ayarlarını sıfırlayın.
WiFi ağını unutup tekrar deneyin.
Modemin arayüzünden cihaz kapasitesine bakın.
Son çözüm olarak da müşteri hizmetlerini ararsanız daha çok yardımcı olurlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.