wifi sorunu hakkında !!!

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Arkadaslar ben erzurumda yatili okuyorum ve benim tek internet kaynagim okulun wifisi vebben bu wifi sifresini bir yerden ogrendimbderste tabletten girerken bilgisayar ogretmeni derse gelip beni sinifin onunde azarlayip bir tokat atip gitti ve ben bu hocadan intikam almak istiyorum siz degerli tht uyelerrinden tavsiyelerinizi bekliyorum ben wifiye ddos yapmak istiyorum. ama nasil yapacagimi bilmiyorum bilgisayar odasina iyi bit viruste. olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
Arkadaslar ben erzurumda yatili okuyorum ve benim tek internet kaynagim okulun wifisi vebben bu wifi sifresini bir yerden ogrendimbderste tabletten girerken bilgisayar ogretmeni derse gelip beni sinifin onunde azarlayip bir tokat atip gitti ve ben bu hocadan intikam almak istiyorum siz degerli tht uyelerrinden tavsiyelerinizi bekliyorum ben wifiye ddos yapmak istiyorum. ama nasil yapacagimi bilmiyorum bilgisayar odasina iyi bit viruste. olabilir

Sen derste ders dışı bir işle uğraşmışsın ve buna öğretmenin kızmış. Okul bilgisayarlarına aynı zamanda devlet malına zarar veremezsin. Bunu iyi bir şekilde karşılamam. Öğretmeninin yanına gidip özür dilemen gerektiğini hatırlatmak isterim.

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Derslerde sadece hocayi dinleyip egitim sisteminin kolesi olmak istemiyorum hocanin bana kizma sebebi kendi interneti nin yavaslamasi ki bunun cezasi ne tokat ne de bagirmaktir

rc19984

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
364
0
Kardesım ben senın yernde olsam bır keylogger yaparım sonra 500mb bır flasa atarım sonra hoca derse gırdıgınde bır sekılde artık cantasının ıcınemı yoksa kıtabnn araya gızlıce brakrm sonra o flası gorur ve sonra acyım der mutlaka acar artk slatm sancak ne salak tklar alsana e okul sıfresı falan fılan ıntıkam :d :d

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
Derslerde sadece hocayi dinleyip egitim sisteminin kolesi olmak istemiyorum hocanin bana kizma sebebi kendi interneti nin yavaslamasi ki bunun cezasi ne tokat ne de bagirmaktir

Bu konuda haklısın. Öğretmenin bir kabalık etmiş. Sonuçta seni sınıfın önünde küçük duruma düşürümüş ve bunun nasıl bir his olduğunu çok iyi bilirim. Ama şöyle bir durum daha var. senin öğretmenin orada seni küçük düşürmek için çalışmıyor. Belki onun da kötü günüdür. Dünyanın bin bir türlü hali var. Belki ailesiyle sorunları vardır ve sen onu sinirlendirdin kendisini tutamadı. Bu sefer sen kötü oldun. Bunu en iyi bir şekilde öğretmeninin yanına gidip konuşarak çözebilirsin. Hem öğretmenler özür dilemeyi bilmeyen canlılar değillerdir. O da senin geçtiğin bu yollardan geçerek geldi oralara. Nasıl ne hissettiğinin mutlaka farkındadır. Türkiye Cumhuriyeti'ne yararlı bir evlat olarak yaşamak istiyorsan çalışmalısın. Bunu da sana şuan sunulan eğitim sistemiyle başarabilirsin.

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
Bence, okul bilgisayarına değilde, Öğretmenin fb sini veya özel mesaj yazılabilecek her hangi bi yerden Rat sok.Eğlen biraz

Kardesım ben senın yernde olsam bır keylogger yaparım sonra 500mb bır flasa atarım sonra hoca derse gırdıgınde bır sekılde artık cantasının ıcınemı yoksa kıtabnn araya gızlıce brakrm sonra o flası gorur ve sonra acyım der mutlaka acar artk slatm sancak ne salak tklar alsana e okul sıfresı falan fılan ıntıkam :d :d
Konuşarak, anlaşarak çözülebilecek bir olayı daha kötü bir hale getirmek için teşvik etmeyiniz.

Son düzenleme:

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
O senin görüşün. Görüşünde haklı olabilirsin. Sonuna kadar gidebilirsin. Sonuçta Türkiye'de eğitim sistemi malesef ki deneme yanılma yöntemiyle yapılıyor. Bu da bir çok öğrenciyi yıpratıyor. Eğitim sistemimizde eksiklikler var mutlaka. Şuan Türkiye'de kim hak ettiği yerlere geliyor ki? Varsa hep kardeş arkadaş arasında torpiller yapılıyor. Bu sorunları da en iyi bir şekilde gören gençliktir. Ama senin sorunun eğitim sistemi değil dostum. Sen öğretmenine çok kızmışsın ve okuldan nefret ediyorsun. Dediğim gibi konuşarak halledebileceğin bir konu bu. Öğretmeninle çay içmekle başlayabilirsin :)

seregual

Katılımcı Üye
18 Ağu 2008
303
0
Benim de öyle anılarım oldu. Ebeveynin gelip öğretmeni okulda dövmesi medeniyet kurallarına çok aykırı bir durum. Ben de zamanın da en kötü öğretmenler beni bulur derdim. Ama şuan üniversite de okuyorum ve benim lise zamanımdaki öğretmenlerim birer melekmiş bunu anladım. Keşke bana tokat atsa, beni dövse ama dersten bırakmasa diyorsun. Çünkü ailenin senden beklediğini karşılayamıyorsun derslerin kötü gelince ailene yalan söylemek durumunda kalabilirsin bile. Bu durum daha kötü sana söyleyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.