Wifiden anlayan varsa bakabilirmi

talhaglc2

Yeni üye
9 Haz 2016
27
0
Kayseri
Arkadaslar yurtta kaliyorum wifiye mac filtresi getirdiler sifreyide değiştirdiler rom-0 denedim indirmiyo olmadi bagli bilgisayar var ne yapabilirim acil cozumu olan varmi sifreyi ogrenmem lazim

erman19bs

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
521
0
bursa
modem arayuzune gir kablosuza gir orada sifre yazar ama mac filitresi varsa sifreyi bilsen bile giremmesin o yuzde girecegin cihazin wifi mac adresini arayuzden mac adresi bolumune yazip tamam de oyle baglanabilirsin baska yolu yoktur

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
http://www.turkhackteam.org/off-topic/1334128-cmd-ile-wifi-sifresi-ogrenme.html

Konuma bakabilirsin videolu anlatımda var
Modeme Bağlı olan Pc Git Önce Ara yüze girmeye çalış eğer giremezsen bu yöntemi dene

ilk önce CMD açın sonra şu komutu yazın

NETSH WLAN SHOW PROFILE

modemin adı çıkacaktır şimdi bu kodu yazın ( aynı kod fakat modem adını da ekleyeceksiniz )

NETSH WLAN SHOW PROFILE modemadıkey=clear

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.