Wifime bağlananlar var

demiradam26263

Yeni üye
16 Ara 2012
5
0
Eskişehir
ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BENİMWİFİ'ME BAĞLANAN BİKAÇ TANE ŞEREFSİZ VAR. BU AY 26 GB İNDİRME YAPMIŞLAR KISACASI SÖMÜRÜYORLAR BENİ. BEN BUNLARI BULUP GÜNLERİNİ GÖSTERMEK İSTİYORUM BANA YARDIM EDEBİLECEK VARMI ? ALLAHINIZI SEVİYORSANIZ BEYLER İNTERNET FATURASI 1 AY GÖTE KAÇTI 1 AY DAHA KAÇSIN İSTEMİYORUM NOLUR YARDIMCI OLUN.FOTOĞRAFTAKİ MARLEY BENİM KENDİ BİLGİSAYARIM DİĞERLERİ YABANCI BİLGİSAYARLAR. Fotoğraf linki:http://imgim.com/qert.png

KaLandia

Yeni üye
31 Mar 2013
7
0
Öncelikle kardeş bu konu hakkında bilgim yok ama mantık yürüterek diyorum belki işine yarar WiFi'ne bağlandıklarına göre yakınında bir yerdeler 3 adet bilgisayar bağlanıyor bir tanesinin markası LG diğer bağlananın isminin yüksel olduğu yazıyor komşularına gidip bir bak ziyaret gibi git bilgisayarlarına bak tanımıyorsan isimlerini öğren yani sana yakın bir yerdeler biliyosundur bunu zaten :)

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
Öncelikle kardeş bu konu hakkında bilgim yok ama mantık yürüterek diyorum belki işine yarar WiFi'ne bağlandıklarına göre yakınında bir yerdeler 3 adet bilgisayar bağlanıyor bir tanesinin markası LG diğer bağlananın isminin yüksel olduğu yazıyor komşularına gidip bir bak ziyaret gibi git bilgisayarlarına bak tanımıyorsan isimlerini öğren yani sana yakın bir yerdeler biliyosundur bunu zaten :)

kolaylıkla wifi güçlendirici cuhazlar var benim arkadasım 500 m uzaktaki wifiyi rahatlıkla kullanıyordu

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
forumdanmı :D bızım arkadaşın patronun pcsındede vardı wıfı kırıcı bızım markettekı murat abıdede vardı :D yenı tanıştığım bır abı vardı ondada :D ama bunlar forumda üye değıller ve Black-King kım tanımıyorlar bıle :)
waaaww... istersen bi black kingi onlara sor .. nasıl tarif ediyorlar.. iyi yapmış mısın yapmamış mısın .. eeminim hakkında güzel düşünüyorlardır... :D ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.