Wifislax Sorunu

31 Ocak 2015
199
0
Wifislaxda linset yaptığımda karşı tarafın internetini kesimiyor sadece benim sahte oluşturduğum modeme girdiği zaman gidiyor bide türkçe linset var mı?

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Kardeşim linseti deneme o iş yaş adam pc başında değilse aktif kullanıcı yoksa adam gelene kadar saatlerce beklersin buda boş zaman en altta wps wpa war wifislax a gel orda en altta ki ne gel üsttende goyscrıpt yazan bi program var mavi renkte onunla kır hemen kırıyor ben linsetle 3 gün uğraştım hiç kıramadaım onun la birini 12 sn de fialn kırdım

3 Ara 2015
102
0
goyscript wps yazan programla kırma ihitimalin %10 ki denemeye deger ama linset desen oda cok sıkıntı bn denıyom adam bnm sahte wifiye baglanıyo ama şifre yazma ekranına gelmiyor.Https sorunu var yani google facebook gibi siteler https ile korundugundan yönlendirmiyor bizim fake sayfamıza yani bide bununda kırma ihtimali %25 lerde bide handshake yöntemi var linsetle 1 kısmı aynı mantık ama şifreyi karşı tarafdan istemek yerine kendi wordlistinde olması lazım doyayı yakalayıp aircrackla kendi olulturdugun wordlisiti deniyosun şifre wordlistindevarsa kırar buda baya kötü bana göre bn 12 saat açık bıraktım pcmi 8 milyon şifre denedi ki bayada ısınmıştı bunun bulma ihtimalide bnce %10larda yani anlayacagın wps kırmazzsa iş yaş kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.