Wifiye bağlandığımı anlarlarmı

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
merhaba arkadaşlar bugün wifi şifre kırdım bağlandığımı anlarlarmı nasıl gizleyebilirim kendimi şimdiden saolun

Şuan evimde internetimi kullanıyorum..Forumda takılıyorum.
2 saat önce birisi şifremi kırmış girmiş..Bundan haberim bile olmaz.
Ama modem arayüzüne girip bağlananlara bakarsamve yabancı bir bağlantı görürsem anlarım.
Ama durduk yere de kimse modem arayüzüne girmez..
Ben arada bir şifre değiştirmek için girerim.
Adamın internetli kotalı ise sende kotayı etkilersen ciddi bir şekilde şüphelenir.
Normal takılırsan anlamazlar..

Ek olarak günah bunuda belirtmeden geçemem.
İnternet için günaha girmeye değmez..

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
merhaba arkadaşlar bugün wifi şifre kırdım bağlandığımı anlarlarmı nasıl gizleyebilirim kendimi şimdiden saolun

Genelde insanlar orayı kontrol edicek kadar bilgili olmuyor.Sadece anlayanlar bakıyor.Ben çözümü pc nin ismini değiştirmekte buldum.Pc'nin ismini Admin yada System felan yaparsan çok düşük ihtimal ile anlar.Mesela senin pc nin ismi hasan 'sa adam hasan diye birine şifreyi vermemişse anında değiştirir.Birde modem eski bir modem ise onun Wps Pin'ini kaydet.Şifre değiştirirse Wps Pin girerek anında yeni şifreyi bulabilirsin.Yeni bir modemse zaten şifre değiştirirse ve modeme reset atarsa wps pin de değişiyor.Tek çare linset o halde.

agola

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
713
0
wifi ağına bağlı kişileri görmek mac adreslerini görmek için programlar var hatta ttnet in bile kendi programı var sıradan kişilerde kullanıyor bunları wifiye bağlandığın an seni görebilir isterse engelleyebilirde, yani sonuç olarak arkadaşın dediği gibi kotayı fazla kullanmadan gir zaten fark edilirsen seni engeller :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.