Win 10 Driver sorunu

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
Beyler Pc win 10 bi hata yüzünden tekrar kurdum busefer driverler silindi mouse klavye okumuyor birde internet yok lütfen bilgileri yazayım çok araştırdım bulamadım yardimci olursanız sevinirim

Ana kart : Intel(R) Core(TM)2 Quad Cpu Q8300

Ekran kartı: AMD Radeon Graphics Proccessor

Çözüm
Offline driver pack var onu bir yerden temin edin çalıştırın driver hataları düzelir.(başka bir pcden internete girin ve indirin boyutu büyük)
Diğer bir yöntem ise bilgisayar özellikleri > aygıt yöneticisinden yüklenmeyen driverlere(yanında sarı renkli soru işareti var) sağ tıkla ve özelliklerinden cihaz kimliğini kopyala ve googleye yapıştırıp arat. Çıkan sonuçlardan kendi pcne en yakın özellikleri bul ve o sürücüyü indir driver tanımlanır ve kullanırısın.

İnternet bağlantısıda bu yüzden olmuyor. Tavsiyem farklı bir pcden önce internet kartı driverini indir tanımla daha sonra diğerlerini kendi pcden yap.

İntetneti hallettikten sonra drp.su adresinden online yükleme de yapabilirsin.

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Merhaba aynı sorunlların hepsi bende var şuan hala mouse çalıştırmak için çözüm bulamadım ama internet için yardımcı olabilirim tam olarak açıyorsuz ama wifi kapanıyor mu nasıl birşey oluyor?

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
Merhaba aynı sorunlların hepsi bende var şuan hala mouse çalıştırmak için çözüm bulamadım ama internet için yardımcı olabilirim tam olarak açıyorsuz ama wifi kapanıyor mu nasıl birşey oluyor?

Modem falan fisi herşeyi takılı ama internet yok üstüne tikliyorum bağlı değil ve şuan hiçbir aga bağlı değilsiniz yazıyor

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
driver pack solution ile driverleri güncelle yada iobit driver booster ile ama eski blgisayarlara windows 7 üstü sistem kurmayınız, , ideal sistem eski bilgisayarlar için 7 dir, driver pack solution programın 20 gb lik offline internet siz versiyonu var torrent ile indirip deneyin bi ,yada sadece internet paketi olan var 500 mb civarı onu indirip sadece kablolu ve kablosuz driver kurar

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,965
Orhun Nehri
Offline driver pack var onu bir yerden temin edin çalıştırın driver hataları düzelir.(başka bir pcden internete girin ve indirin boyutu büyük)
Diğer bir yöntem ise bilgisayar özellikleri > aygıt yöneticisinden yüklenmeyen driverlere(yanında sarı renkli soru işareti var) sağ tıkla ve özelliklerinden cihaz kimliğini kopyala ve googleye yapıştırıp arat. Çıkan sonuçlardan kendi pcne en yakın özellikleri bul ve o sürücüyü indir driver tanımlanır ve kullanırısın.

İnternet bağlantısıda bu yüzden olmuyor. Tavsiyem farklı bir pcden önce internet kartı driverini indir tanımla daha sonra diğerlerini kendi pcden yap.

İntetneti hallettikten sonra drp.su adresinden online yükleme de yapabilirsin.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.