win 7 cd siz nasil format atilir?herkes iceri lutfen

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
selamlar
basit bir sorum var eger cevap bulabilirsem cok sevinirim

amacim formati hdd ten baska bir ssd ya da hdd atmak iste sorun burda basliyor !!!!

win 7 format aticam ama c bolumune degil [ c , d , e ,f ]baska bir ssd kartina yani c yi secmek yerine sdd E yi secip yapmayi planliyordum ama format esnasinda tekrar baslama olayi[ ki bu olayi nasil bertaraf edebilirim yani pc tekrar baslamasi yerine sadece pencere tekrar baslasa yani e bolumu acilip kapansa pc nin tamami acilip kapanmasa ] oldugundan her seferinde yarim kaliyor ve format devam edecekken c den basliyor [normal olarak ] c deki win7 ye de zarar veriyor yani yazilim e bolumune gitmiyor sizlerin bir fikri varmi bu konuda

ssd kartini baska bir pcye takicam o sdd yi cd olmadigindan [ yada flash bellek ] win 7 format atamadim yani uc ssd de bos ama ne yaptiysam olmadi hatta orjinal win 7 olan pcime de zarar verdi sizlerinde fikirlerinizi almak istedim

bir konuda gordugum yapilan format isleminde c ye format atiliyor ama acilip kapandiginda pc yine c den basliyor ve bu normal

umarim bir fikriniz vardir

tesekkurler

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.