Win 7 ultimate veya professional arasında ne gibi farklar var

21 Ağu 2016
181
0
Yani ben emin olamamakla beraber win 7 ultimate'ye geçtikden sonra oyunlarım da fps düşüşü yaşamıştım gibi geliyor ama tam emin degilim acaba olabilir mi böyle bir şey ultimate'e geçtim diye fps farkı yaşanabilir mi oyunlarımda vs. falan da ?

21 Ağu 2016
181
0
Aksine professional daha ıvır zıvırlı yani ekipmanlı olduğu içiin kasma yaşatır performans düşüşünün başka bir sebebi olmalı.

Bilmiyorum fakat şuan aşırı bir performans bir düşüklügü yaşadım video çekerken bile 50-70 arası Fps aldıgım oyunlar da şimdi normalde 50-60 arası video çekerken 30-40 arası Fps alıyorum büyük bir düşüklük yaşadım nedense driverlar herşey güncel bir şey var fakat ben çözemiyorum... :RpS_confused:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.