win 8.1 deki Metin2 sorunun cözümünü bulabilen varmı ?

PowerMonster

Yeni üye
7 Ağu 2015
27
0
Sistemimde bir sıkıntı yok diye biliyorum . Yani 8 gb ram 2 gb nvıdıa geforce gt740m ekran kartı 1 tb hdd vs var sıstemde sıkntı yok ama metin2 yukluyorum o ıd ve sıfre kısmında ekran cosuyor nettede var wın 8 mt2 sorunu dıye vıdeodan bakın sımdı tam anlatamadım

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Sistemimde bir sıkıntı yok diye biliyorum . Yani 8 gb ram 2 gb nvıdıa geforce gt740m ekran kartı 1 tb hdd vs var sıstemde sıkntı yok ama metin2 yukluyorum o ıd ve sıfre kısmında ekran cosuyor nettede var wın 8 mt2 sorunu dıye vıdeodan bakın sımdı tam anlatamadım

Bir arkadaş sistemden olabilir demiş fakat şuana kadar metin2 kaldırmıyan bilgisayar gerçekten görmedim :D Program test ettiğim 1gb ramli yedek bilgisayarımda dahi çalışıyordu. Sorunun ekran görüntüsünü çekersen yardımcı olabiliriz.

PowerMonster

Yeni üye
7 Ağu 2015
27
0

Pc de olmadıgım ıcın hata resmını ınternetten buldum attım . Resimdeki gibi oluyor ıd ve sıfreyı yazamıyorsun metın penceresınde yazılar karısıyor sacma sacma sekıller oluyor

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Bu sorun bende de oluyor. Oyun içinde ne açarsam açayım ekranda kalıyor kapanmıyor. Oyunu tamamen kapayım tekrar açtığımda sorun düzeliyor. Sende neden böyle anlamadım ama özele gel oradan vereceğim linkten indir birde öyle dene.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/

Pek alakalı olduğunu sanmıyorum fakat denemekte fayda var metin2 klasöründen config çalıştırıp bununla aynı şekilde yaparak deniyebilirmisin.

metin2-config-ayarlari-5e9cf7.jpg

Olmazsa metin2 yi tamamen kaldırıp kurulumunu tekrar yaparsan düzelebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.