WIN 8 Loader Programı Hk.

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer
Dostlarım elinde win 8 pro key olan veya lisanslama programı loader tarzı olan varsa paylaşabilir mi acil lazım oldu ,bi kaç tane indirdim hepsi virüs dolu reklam görmekten ekranı göremez oldum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer

Deneyegim kardesim sagolasin

googleda win 8 pro serial key yazınca direk çıkması lazım

Keyler kara liste..

Googleden Araştırabilirsin Ama Sana Tavsiyem Windows 8'in Format Cd'si Varsa Format At Daha Güzel Daha Garantili Olur
İyi Forumlar.

Kardeşim cd var zaten korsan oldugu icin ariyorum key veya loader:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.