Win10 Ses Sorunu

The TATAR

Üye
12 Şub 2016
177
0
BANDIRMA
İyi akşamlar, Win10 yüklü olan HP pavilion 15-cb008nt laptop kullanıyorum. Bilgisayara format attıktan sonra ses sorunu yaşamaya başladım. Normalde tatmin edici ses veriyordu format sonrasında ses düzeyini %100 yaptığımda normal bir cep telefonundan bile daha az ses veriyor. Yardımcı olabilecek veyahut başına daha önce gelen var mı?

Denediğim Yöntemler: Sürücüleri güncelledim
Driver Servis Uygulamasını Tekrar Başlatmak
Sistem Seslerini yenilemek oldu.

Şimdiden teşekkürler.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Hoparlöre Sağ Tıklayın > Kayıttan Yürütme Aygıtları > Hoparlör Resmine Sağ Tıklayın > Özellikler > Geliştirmeler > Basları Artır Tik | Ses Yüksekliği Eşitleme Tik | Sanal Saran Ses Tik

The TATAR

Üye
12 Şub 2016
177
0
BANDIRMA
Driver booster ile güncellemeyi dene veya sürücü yoksa internetten pc modeline özel driveri indirebilirsin

Hoparlöre Sağ Tıklayın > Kayıttan Yürütme Aygıtları > Hoparlör Resmine Sağ Tıklayın > Özellikler > Geliştirmeler > Basları Artır Tik | Ses Yüksekliği Eşitleme Tik | Sanal Saran Ses Tik

Malesef hiçbiri işlemiyor hocam tkerar formatlamayı deneyeceğim. Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.