Win7 Yüksek Fps Oyun Hata Veriyor?

10 Nis 2016
56
2
Bursa
merhabalar casper nirvana nb 15.6 fb 2014-2015 model laptop kullanıyorum işletim sistemi win 8 ve directx modeli sanırım 10 du haliyle directx12 olduğu için bilgisayarım oyunlarda kasıyor grafikleri her ne kadar kıssam dahi dx12 yüksek göstertiyor dx12 yi kaldırıp bilgisayarıma dx 10 u nasıl kurabilirim acaba dxdiag'ın ? sistemi dx10 görmesini istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,699
389
Sydney
Cevap: directx12 hakkında yardım istiyorum

Oyununuz DX12 ise DX12 olarak açılır. DX11 ise DX11 olarak açılır. DX9 ise DX9 olarak açılır. Yani kasma sorunu tamamen oyun ile alakalı

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Cevap: directx12 hakkında yardım istiyorum

autocadstudent
kasma sorunu ekran kartı ile alakalı , windows 7 kurup driveri el ile kur sorun kalmaz diye tahmin ediyorum , bendede diğer işletim sistemlerinde kasıyor ama 7 kurdum orjinal driver ile dx 11 de kasmıyor

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
autocadstudent
oyun içi çözünürlük ve detay gibi vb kapatın düşük ayarlara çekin msi afterburner ile bakın oyun içi ısı degerleri işlemci ekran kartı yük oranlarına, bide oyunlarını harici ekran kartı ile çalıştır genel olarak, masa gibi yerde kullan yada altına sogutucu al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.