Windows 10 Korsan PES 2016 Çalışmıyor ?

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Bugün PES 2016 indirdim torrentten ancak öncelerde açılan oyun Anniversary güncellemesinden sonra ilk defa indirdim silmiştim şimdi ise Program ve Özelliklerde yokmuş gibi görünüyor kullanılamaz gibi ne Yayımcı var ne ne başka bir şey 0xc000007b hatası alıyorum sözlüklerde artık korsan oyunun açılmadığını söylüyor Skyrim ve FM16'yı korsan oynayabiliyorum ancak PES 16'da böyle oluyor nedeni nedir ? ayrıca FM 2016 ve Skyrim program ekle ve kaldır da gözükmüyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
O korsan koruması denilen şey tamamen bir yalandan ibaret.
Ben Anniversary güncellemesinden sonra korsan 3-4 oyun kurdum hepsini sıkıntısız açtı. Bir bak crack yapmamış olabilirsin.

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Evet bende aynı şekilde bir çok korsan oyun kurdum fakat PES 2016 'da hata çıkartıyor crack yaptım virüs programını kapatıp yapıyorum ama ne yapsam olmuyor hala 0xc000007b alıyorum internetten araştırdım system32 ve syswow dosyalar filan attım ama hala aynı

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
İndirdiğim yerle alakası olduğunu sanmıyorum Zamunda'dan kaynaklanan bir şey olduğunu düşünmüyorum, yine de teşkkür ederim.

Açıkçası şu ana kadar 1 ya da 2 kez torrent kullandım. Zaten sonra bıraktım. İkisinde de indirdiğim dosyalar bozuk veya paket eksik çıkınca bırakıp MEGA ya upload yapan sitelere yöneldim.
Yine de tavsiyem torrent harici bir yerden indirmen...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.